CMS یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

به صورت کلی CMS را نرم افزاری تحت وب برای مدیریت، ویرایش، ساخت سایت و انتشار محتوا در آن میگویند و از اواخر دهه 90 میلادی این سایت سازها عرضه و مورد توجه کاربرران قرار گرفت. برای اینکه اعضای تیم در زمان مشخص وظایف خود را بهخوبی انجام دهند، از قبل باید این وظایف به آنها ابلاغ شده و شرایط مناسب برای آنها تبیین شود.

نکته: بعضی از طراحان سایت، در قرارداد خود ذکر می کنند که بعد از طراحی سایت، آموزش های سطحی لازم را برای کار با پنل وردپرس به کارفرما می دهند. با استفاده از Gutenberg editor به راحتی میتوانید با کشیدن و رها کردن (drag and drop) محتوا به پستها و صفحات چند رسانهای و نامحدود برسید.

با برنامه سادهای همچون notpad هم می توان کدنویسی php را انجام داد ولی بهتر است از نرم افزارهای حرفهای همچون Dreamweaver، NuSphere PhpED استفاده کنید. اقشار و افراد مختلف میتوانند از این ویژگی ها برای خود بهره وری کنند و نوع آن بسته به انتخاب آن ها متفاوت است.

از نوار بالای صفحه گزینه Databases را انتخاب و از ستون سمت چپ روی دیتابیس وردپرس خود را کلیک کنید. را پیدا کنید و روی دکمه ی Browse جلوی آن کلیک کنید. شاید هم متخصصی که بتواند خواسته های شما را براورده کند، پیدا نکرده اید. سیستم مدیریت محتوا (CMS)عبارت است از نرم افزار کاربردی یا مجموعه ای از برنامه های مرتبط به هم که برای ایجاد و مدیریت داده های دیجیتالی استفاده می شود. هاست wordpress قدرت یافته و بهینه شده است، به همین دلیل در زمینه سرعت نیز در بین سایر سرویسهای میزبانیهای معمولی پیشتاز است(هاست پرسرعت وردپرس).

وقتی سئو یک سایت در سطح خوبی باشد، آن سایت در رتبه های بالاتر گوگل قرار می گیرد. شرکت ایفانت پس از تحویل وب سایت به شما ، فایل آموزش مدیریت را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدهد . اکثر طراحان سایت خودشان اشاره می کنند که در مرحله طراحی سایت، اصول سئو را رعایت خواهند کرد.

از طرفی هر چه سایت ها رتبه بالاتری داشته باشند، ترافیک بیشتری هم دریافت خواهند کرد. قابلیت استفاده مجدد: استفاده مجدد از محتوا در CCMS باعث صرفه جویی در زمان نوشتن، ویرایش و انتشار میشه و هزینه ترجمه رو به میزان قابل توجهی کاهش میده. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان با شناخت دقیق از وضعیت بازارکنونی و فضای رقابتی حاکم بر آن آمادگی خود را جهت طراحی سایت و سایت بهینه سازی و همچنین راه اندازی سیستم های فروشگاهی و فروشگاه ساز برای شما در کوتاه ترین زمان و با سرمایه مناسب و با کیفیت فوق العاده اعلام می دارد . اما اگر شما مایلید که این زمان بیشتر باشد، باید هنگام استخدام فریلنسر طراح سایت، بازه زمانی مورد نظر خود را در قرارداد ذکر کنید. به زبان ساده، یعنی اسکلت خانهای را در اختیارتان قرار میدهند تا خودتان نقشه دلخواه را با دیوارکشی اجرا کنید و دیگر وقت خودتان را روی بتنریزی و اسکلتبندی نگذارید.