4 تشکیل جلسه داد

برجام فرایندی است که این فرایند می شود یک پروژه و فرجامی دارد در نقطه پایانی که ما باید آن را می دیدیم. ساختار تحریم ها باید می شکست ولی نشد. اگر برجام با رعایت ان 9 ماده انجام میشد من هم تایید میکردم اما نشد. باید ببینیم که چقد با شاخص های ایشان هم خوانی داریم. یک وقت شما کسی را خوب میشناسی و ایمان داری به او ولی آن ایمان باید ثابت شود. اگر با دنیا خوب کار و تلاش کنیم، آمریکاییها میفهمند این تحریمشان بیاثر است و نمیتواند تأثیرگذار باشد و در نتیجه زودتر برمیگردند. اگر این کار را بکنیم انسجام و وحدت ملی شکل میگیرد. برجام برخلاف حاکمیت ملی است. این در حالی است که امروزه انواع مختلفی از این نوع پوتین وجود دارد که می تواند از مچ و پای شما در برابر نا ملایمات و خطرات احتمالی محافظت کند. من میگویم بین انچه که اتفاق افتاده با انچه که مورد نظر بوده فاصله زیادی وجود دارد.

وی افزود: دور روز بعد آقای کرزای می رود با رییس جمهور امریکا حرف می زند اما رییس جمهور امریکا می گوید پرونده ایران دست خانم رایس وزیر خارجه است، با ایشان صحبت کنید. رییس جمهور با تاکید بر لزوم تحول در نظام پولی و بانکی بین ایران و روسیه، گفت: برای حل این مشکل بانکهای مرکزی جمهوری اسلامی ایران و روسیه میتوانند توافق کنند بانکهای ایران و روسیه در هر دو کشور فعال شوند تا فعالان اقتصادی با سهولت مبادلات پولی و مالی خود را انجام دهند. میتوانند همین الان هم از طریق مصاحبه ها از خودشان دفاع کنند. هدف ترامپ تحت فشار قرار دادن ایران برای رسیدن به توافقی فراتر از برنامه هستهای این کشور بود که محدود کردن موشکهای بالستیک و فعالیتهای سیاسی و نظامی منطقهای آن را در بر بگیرد. هرچند امروزه دیگر شوالیههای بریتانیا سوار بر اسب در دشتهای پهناور نمیتازند و از داستان رشادتهای خود برای دوشیزههای جوان تعریف نمیکنند اما هنوز هم توسط ملکه الیزابت به این مقام منصوب میشوند.

در سپتامبر و نوامبر سال گذشته، دورهام علیه ایگور دانچنکو، تبعه روس، و مایکل ساسمن، وکیل تبلیغات انتخاباتی کلینتون در سال ۲۰۱۶، کیفرخواست صادر کرد. این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل نظام امامت، حوادث سنگینی را بر ما تحمیل کردند، مثل هشت سال دفاع مقدس و یکی از سهمگین ترین حوادثی که خطر آن از هشت سال جنگ تحمیلی برای برای نظام اسلامی بیشتر بود، برنامه فتنه ۸۸ بود. بسیار امیدوارم که با حضور آگاهانه و آزادانه مردم، در تعیین سرنوشت خود، سال 1400، که سال پایان قرن چهاردهم است، پایان بخش سختیها و آستانه شکوفائیها باشد و راه را برای قرن نو که قرن تجدید عزت ملّت ایران است، بگشاید و عرصه را برای پیشرفت شایسته ملت ایران بگستراند. از فعالیتهای وی در دورانی که سفیر ایران در آمریکا بود میتوان به مجاب کردن محمدرضا شاه برای کمکهای میلیون دلاری به کشورهای دیگر و امضاء قرارداد با “هنری کیسینجر” -وزیر امورخارجه وقت آمریکا- برای احداث 8 نیروگاه هستهای اشاره کرد.

به گزارش تیتربرتر، مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز ۱۴ مرداد همزمان با سالگشت صدور تاریخی فرمان مشروطیت در ایران، انجام میشود. ببینید ما باید بدانیم که دنیا چگونه اداره میشود. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: این تخریب از رئیس مجلس شروع شده و به کلیت مجلس و تک تک نمایندگان نیز ختم میشود که عمده افرادی که در این حوزه فعال هستند در خارج از کشور و بخشی هم در داخل کشور هستند. به گزارش جهان، سیدمحمد خاتمی که گفته می شد امروز جمعه در خارج تهران به سر می برد ، امروز بعدازظهر با حضور در پای یک صندوق رای واقع در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، رای خود را به این صندوق انداخت. برجام در تضاد با اندیشه انقلابی حضرت امام و رهبری است. نام ایرانی ها در بین برجستگان هنر دنیا می درخشد و دوم ذخایر عظیم فکری ــ فرهنگی است که ما داریم. ما ولایت داریم .