کابینه شخصی فیبوگروپ و ثبت نام در Fibogroup (به همراه تصاویر) – معامله گر ایرانی

محمود احمدینژاد با معرفی محرابیان با 35 سال سن به مجلس و گرفتن رای اعتماد برای او جوانترین وزیر پس از جنگ را بر سر کار آورد و همه رکوردها در حوزه سن اعضای کابینه را از آن دولت خود کرد.

ولی یکی دو روز مانده به آغاز سال تحصیلی، یکی از بهترین دوستانم، آقای کاظم صالحی که در رشته ادبی درس میخواند به خانه ما آمده و حرفی زد که زندگی مرا یکسره دگرگون کرد. از جمله متوقفکردن طرح سوآپ نفت دریای خزر که هیاهوی زیادی برانگیخت و طرحی یکدههای یکشبه متوقف شد که به گفته مخالفان آقای میرکاظمی ضرری چندمیلیارددلاری به ایران وارد کرد. از سوابق میرکاظمی میتوان به مدیرعاملی فروشگاه اتکا اشاره کرد.

در این میان نیز برخی جابه جایی ها در کابینه صورت خواهد گرفت که از مهم ترین آن میتوان به معرفی محمد نهاوندیان رئیس فعلی دفتر رئیس جمهور و نهاد ریاست جمهوری ایران به عنوان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم اشاره کرد .

روزنامه شرق در بررسی گزینه های احتمالی تصدی وزارت نفت – شاید مهم ترین وزارتخانه اقتصادی ایران – کسی را دارای بیشترین شانس دانسته که می توان وی را یک وزیر مورد تائید احمدی نژاد نامید، گرچه تحولات فراوانی هم در این مقام مسئول اسبق ایجاد شده و احمدی نژادی برشمردن او ، قطعا توصیف دقیقی از وی نیست. چندی پس از آن نیز هیأت وزیران، به پیشنهاد آقای دکتر ولایتی، تصویبنامهای درباره بازگشت من به وزارت امور خارجه صادر کرد که رونوشت آن را جناب آقای دعایی به من دادند.

  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۶۶۴۶۶۹۳۲
  • بلاروس: سفارت کانادا در بلاروس
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت عربستان سعودی
  • بیمه آرمان
  • برچسب ها
  • گواهی بیمه نامه
  • بیمهنامه مسافرتی بینالمللی

وی تاکید کرد که از هیچ کاری که تاکنون انجام داده است، پشیمان نیست. با این حال در سال ۲۰۲۰، زمانی که رایدهندگان در شهرستان ماریکوپا به نفع جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ، رای داده و با رئیس جمهوری وقت آمریکا به شدت مخالفت کردند، یک اتفاق بزرگ رقم خورد. یک افغان از هند. از جمله مفاد این قرارداد احداث نمایندگی دائم در دو کشور بود.

در سال ۱۳۹۶ رئیس کمیته طرح و برنامه ستاد انتخاباتی آقای رئیسی بود و قاعدتا به او نزدیک است. ردپای وزرای احمدی نژاد و یک رقیب رئیسی نیز در این لیست دیده می شود. سلام به هموطنان عزیز وکسانیکه خواننده و شنونده ای متون نوشته شده از جانب صاحب نظران،متفکران،دانشمندان، ارادتمندان،متعصبین،و مغرضین به این کشور رنج دیده هستید یک خواهش کوچک از شما دارم که با تعقل، تفکر و تدبر بیخوانید.

جناب ریاست جمهور شما باید مسائل ملیت هارا درنظر بگیرید به نظر من تنها دولتی موفق است که همه مسائل کشور خودرا درنظر داشته باشد دراین لیست دیده میشود انگار برخی از مردم جزء از افغانستان نمی باشند با ید عرض کنم افغانستان مربوط تمام افغان هاست و دولت جدید با ید بکوشد وحدت وهمبستگی کامل به وجود بیاورد آنچه من برداشت دارم از جامع خود دربین ملت هیچ گونه تبعض قومی نژادی و مذهبی وجود ندارد و در کنار هم برادرانه در طول سالیان سال زیستند انتظار میرود جناب کرزی صاحب این موضوع را تقویت بخشند وبدانند آرامش ترقی امنیت و رشد جامع در گرو این مسائل میباشد امید است ایشان دقت بیشتری به خرج دهند.

الین چائو، وزیر حمل و نقل آمریکا نیز در اعتراض به آشوب هواداران ترامپ بیانیهاى منتشر کرد و نوشت نمىتوانم از کنار این اتفاق که به راحتى قابل پیشگیرى بود، بگذرم. خداحافظی برخی دیگر از وزرا با دولت جدید حسن روحانی نیز قطعی شده که از مهم ترین آن ها میتوان به وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد . برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید.

وی علاوه بر فعالیت علمی و پژوهشی در حوزه تعلیم و تربیت اسلامی در کسوت عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد سوابق و تجربیات مدیریتی و اجرایی متعددی در حوزه تعلیم و تربیت در کارنامه خود دارد. با وجودی که هنوز یک هفته از استقرار کابینه سیزدهم نگذشته تعدد قضاوت درباره کارنامه میراثی آن بسیار است. صفری در پاسخ به این پرسش که آیا وزیر پیشنهادی برای وزرات علوم، تحقیقات و فناوری میتواند پاسخگوی مطالبات دانشجویان یا نیازهای روز جامعه دانشگاهی باشد یا خیر، گفت: محمدعلی زلفیگل سابقه فعالیت سیاسی ندارد؛ اما کارنامه علمی و پژوهشی مناسبی دارد.

صفری اضافه کرد: وزرای پیشنهادی اقتصاد و فرهنگ و ارشاد پیشینه علمی و پژوهشی و اجرایی مناسبی دارند و میتوانند تحول شگرفی را در این وزارتخانهها ایجاد کنند. علاوه بر سید رضا صالحی امیری وزیر کنونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، «محمد فرهادی»، دیگر وزیری است که در دولت دوازدهم جایی نخواهد داشت. وی درباره پدیده کابینه پیشنهادی دولت عنوان کرد: احسان خاندوزی وزیر پیشنهادی اقتصاد و محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد پدیدههای لیست پیشنهادی هستند.

اما ایشان باز هم دست برنداشت و توییت کرد که وزارت خارجه سیاست انقلابی را فراموش کرده است. این افراد را میتوان ترقیخواه و جوان تلقی کرد که جزو گزینههای احتمالی کابینه نبودند. شرق در ادامه این گزارش به وزیر دیگری در دولت احمدی نژاد اشاره کرده که جزو نامزدهای احتمالی وزارت در کابینه رئیسی به شمار می آید و از قضا نام وی هم با برخی جنجال ها گره خورده است.

به نوشته شرق، ماجرای دکل گمشده مربوط به دوره وزارت اوست که از سال ۱۳۹۰ پس از عزل میرکاظمی تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت. در توضیح این مسئله باید گفت که منظور از این امر، اخذ وقت سفارت رزرو شده متقاضی دیگر و اعطای آن به یک متقاضی از ادب ویزا یا هر شخص دیگری نیست؛ در واقع شخصی که وقت رزرو شده دارد حتی با رضایت کامل خود، نمیتواند وقت سفارت خود را به شخص دیگری انتقال دهد!

اقوام مختلف باید خود را در هر جایگاه و پایگاهی ببینند. میرکاظمی در نهایت بیشتر از آنکه سابقه نفتی داشته باشد سابقه جنجال نفتی دارد. میرکاظمی در دوره احمدینژاد ناگهان بدون تجربه نفتی مستقیم به رأس وزارتخانه رفت.