ممنون آقای سفیر روسیه

اما همین موضوع باعث نگرانی برخی از سهامداران در رابطه با کاهش سودآوری شرکتهای صادراتی بورسی شده است. همینطور، ضریب منفی متغیر مخارج دولت نشان میدهد با بزرگترشدن دولت و به تبع آن مخارج دولتی، فشار بیشتری بر بخش خصوصی وارد شده و باعث کاهش سرمایهگذاری بخش خصوصی خواهدشد. این نهاد باید عهده دار مسئولیت تدوین گزارش های دوره ای در مورد راستی آزمایی رفع تحریم ها برای تصمیم گیری درخصوص استمرار پایبندی ایران به توافق یا اقدامات متقابل ایران در قالب کاهش یا توقف اقدامات خود باشد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: خبرهایی که از رسانههای آمریکایی منتشر میشود با هدف شرطی سازی فضای جامعه ایران است لذا رسانههای داخلی باید هوشیاری داشته باشند که پرداختن به این خبرها موجب بر هم زدن فضای روانی جامعه و شرطی شدن اقتصاد کشور نگردد.

  1. نقض شرایط استفاده از خدمات اینترنتی سایت
  2. ماده هفتم: مقررات استفاده از حساب توسط مشتری
  3. علائم تجاری
  4. APEC Economic Committee (2000). Towards Knowledge-Based Economies in APEC
  5. ارائه آموزش­های مهارتی و تخصصی
  6. طرحهای ساخت مدارهای یکپارچه
  7. تحریم تجارت طلا و سایر فلزات گرانبها توسط ایران
  8. طرحهای صنعتی

1.ارائه مجوز Epson مجوزی محدود و غیرانحصاری برای انجام این کارها در اختیارتان قرار می دهد: (i) دانلود، نصب و استفاده از نرم افزار برای مصارف شخصی و تجاری داخلی بر روی دیسک های سخت و دیگر دستگاه های ذخیره سازی کامپیوتری، یا در مورد برنامه های نرم افزاری (که به آن “نرم افزار” نیز گفته می شود) بر روی تلفن های هوشمند، تبلت یا دیگر دستگاه های همراه (در مجموع به آنها “دستگاه” گفته می شود) به شرط اینکه نرم افزار (i) فقط در یک مکان واحد مورد استفاده قرار بگیرد (مثل خانه، محل کار یا محل انجام فعالیت تجاری)، یا در مورد دستگاه همراه، در دستگاه متعلق به شما یا به هر شکل تحت کنترل شما، و (ii) فقط در رابطه با سخت افزار Epson متعلق به شما باشد.

اما ممکن است Epson بعضی مواقع نسخه های به روز رسانی شده نرم افزار را ارائه کند و نرم افزار ممکن است به صورت خودکار از طریق اینترنت به Epson یا سرورهای شخص ثالث متصل شود تا به روز رسانی های موجود برای نرم افزار را بررسی کند، مانند اشکالات برطرف شده، بسته های مختلف، ارتقاها، موارد اضافه شده یا عملکردهای بهبود یافته، پلاگین ها و نسخه های جدید (که در مجموع به همگی “به روز رسانی” گفته می شود) و ممکن است (الف) به صورت خودکار و الکترونیکی نسخه نرم افزار مورد استفاده در دستگاه شخصی شما را به روز رسانی کند یا (ب) به شما امکان دهد به صورت دستی به روز رسانی های موجود را دانلود کنید.

اگر با شرایط و مقررات این توافق نامه موافق نیستید، روی “دکمه مخالف” (“خروج”، یا “لغو” یا هر عبارت مشابهی که نشان دهنده مخالفت باشد) کلیک کنید و نرم افزار را به همراه بسته بندی و اقلام مربوطه به Epson یا محل خرید برگردانید تا هزینه به طور کامل به شما برگردانده شود. اگر رسانه در مدت زمان 90 روز از تاریخ تحویل به شما به Epson یا فروشنده برگردانده شود، و اگر Epson به این نتیجه برسد که رسانه دارای نقص است به شرط اینکه رسانه مورد سوء استفاده، سوء مصرف، کارکرد اشتباه یا استفاده در دستگاه های دارای مشکل قرار نگرفته باشد، Epson آن رسانه را پس از ارجاع نرم افزار به Epson، از جمله نسخه های هر بخشی از رسانه، تعویض خواهد کرد.

همچنین یکی دیگر از فعالین رسانه ای در مطلبی نوشت:«به آقای فرستاده مسکو یادآور میشوم دستکم به سبیل استالین نیز تمسک میجستی تا یک عامل سرویس اطلاعاتی لندن بهسهولت نتواند با تو بازی کند». اگر نرم افزار را از طریق رسانه از Epson یا فروشنده دریافت کرده اید، Epson تضمین می کند رسانه ای که نرم افزار بر روی آن ضبط شده است از نظر کارکرد و مواد سازنده در شرایط استفاده معمولی به مدت 90 روز از تاریخ تحویل به شما هیچ نقصی نخواهد داشت. شما می توانید به سایر کاربران سخت افزار Epson متصل به شبکه تان اجازه دهید از این نرم افزار استفاده کنند به شرط اینکه مطمئن شوید این کاربران از نرم افزار فقط با توجه به این توافق نامه استفاده کنند.

اعلامیه برای کاربر: لطفاً این توافق نامه را به دقت قبل از نصب یا استفاده از محصول مطالعه کنید. بنابراین وزیر آموزش و پرورش بهتر است قبل از هر حرفی، هشدارهای بهداشتی را در خصوص سویه امیکرون جدی بگیرد یا حداقل اگه اصرار به حضور بودن مدرسهها دارد، شرایط و پروتکلهای بهداشتی را برای دانشآموزان در مدرسه ایجاد کند. قبل از نصب، کپی یا استفاده از نرم افزار به هر شکل، لازم است شرایط و مقررات این توافق نامه را بخوانید و با آن موافقت کنید، ازجمله سیاست حریم خصوصی EPSON که در بخش 17 عنوان شده است. با نصب نرم افزار و غیرفعال نکردن هرکدام از بررسی های خودکار به روز رسانی، در اینجا موافقت می کنید و رضایت می دهید که به روز رسانی ها به صورت خودکار از سرور Epson یا اشخاص ثالث درخواست و دریافت شود و شرایط و مقررات این توافق نامه در مورد همه این به روز رسانی ها اعمال می شود.

شما موافقت می کنید که هیچکدام از اعلامیه های مربوط به حق نسخه برداری، مارک تجاری، مارک ثبت شده و دیگر اعلامیه های مربوط به دارایی نرم افزار را در هیچکدام از کپی های نرم افزار از بین نبرید یا تغییری در آن ایجاد نکنید. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، بخش 19 تا 23 این سند در مورد شما کاربرد دارد. این نرم افزار تحت محافظت “قانون حق نسخه برداری ایالات متحده”، “قانون حق نسخه برداری ژاپن” و “توافق نامه های بین المللی مربوط به حقوق نسخه برداری” و همچنین سایر حقوق و توافق نامه های مربوط به دارایی های معنوی است.

هیچ نوع عنوان یا مالکیت نرم افزار به شما منتقل نمی شود و صدور این مجوز به معنای فروش حقوق مربوط به نرم افزار نیست. بخش 22 حاوی یک بند درباره حکمیت لازم الاجرا است که اختیارات شما را در این موارد محدود می کند: حضور در دادگاه در برابر قاضی یا دادستان، حق اقدام به دادخواهی سنخی یا حکمیت برای بعضی از اختلاف های خاص. در بخش 22.7 برای کسانی که می خواهند تحت پوشش این بخش “دادخواهی سنخی یا حکمیت” نباشند گزینه ای برای “انصراف” در نظر گرفته شده است. با ادامه استفاده پس از دوره آزمايشی به هر مدت زمانی، صاحب حساب میپذیرد که خدمات ارائه شده بدون ايجاد مشکل، پاسخگوی نيازهای وی بوده است.

این نرم افزار به صورت یک واحد تکی دارای مجوز است و برنامه های مؤلفه ای آن برای سایر موارد استفاده جدا نخواهد بود. این نرم افزار همچین ممکن است حاوی تصاویر، طراحی ها و عکس هایی (“مطالب”) باشد و حق نسخه برداری چنین مطالبی متعلق به Epson و/یا توزیع کنندگان مجوز و تولید کنندگان آن است که تحت محافظت حقوق دارایی های معنوی ملی و/یا بین المللی، کنوانسیون ها و توافق نامه ها هستند. حفظ حقوق بازنشر مطالب با ذکر نام جهاد دانشگاهی. شما همه حقوق خود را در مورد استفاده از نرم افزار به شخص یا شرکت حقوقی دیگری منتقل می کنید به شرط اینکه گیرنده نیز با شرایط این توافق نامه موافقت کند و شما نرم افزار را به همراه کلیه کپی ها، به روز رسانی ها و نسخه های قبلی و سخت افزار Epson به این فرد یا شرکت منتقل کنید.