معرفی مدارک سفارت و ادرس و شماره تلفن سفارت سوئد در ایران

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، پس از زدن گزینه دریافت نوبت سفارت کانادا با صفحه زیر روبرو خواهید شد. برای این کار مانند تصویر زیر از قسمت حساب های معاملاتی روی دکمه سبز رنگ “افتتاح حساب” کلیک کنید. مردم امیدوارند که شرایط فعلی با حضور دولتمردان جدید بهبود یابد و مسئولانی که روی کار میآیند با حرکت در چارچوب مشخصشده توسط رهبر انقلاب، جمهوری اسلامی ایران را به جایگاه واقعیاش برسانند.

به باور کارشناسان با وجود این شرایط و سختی دوچندان کار، دولت آینده میبایست بیش از هر دولتی فعالیت کند تا خسارات فعلی جبران شود. هم اکنون به عنوان جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح فعالیت می کند. هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(س) است. او از ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۷ معاون اطلاعات ستاد مشترک سپاه بود و در فاصلهٔ سالهای ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۶ فرماندهی نیروی قدس را برعهده داشت.

حضور در بدنه مدیریتی دفتر مقام معظم رهبری، مشاور عالی و سرپرست حراست آستان قدس رضوی و ریاست حفاظت اطلاعات قوه قضائیه برای مدت هشت سال از سال 1391 تا 1398 در کارنامه سید اسماعیل خطیب دیده می شود. وی همچنین در دولت های نهم و دهم فعالیت داشته و در کارنامه خود مشاور وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت، معاونت علمی و فناوری را دارد و در دولت دهم عضو کمیسیون ملی یونسکو بود.

سال های متعدد پژوهشگر برتر دانشگاه، استان و همچنین 9 سال متوالی استاد برتر آموزشی گروه شیمی آلی دانشگاه بوعلی سینا را در کارنامه علمی خود دارد. انجمن شیمی ایران در سال 1392 وی را به عنوان شیمیدان برجسته گرایش شیمی آلی کشور انتخاب نموده و مورد تقدیر قرار داد. از سال 1383 نام محمدعلی زلفی گل در لیست یک درصد دانشمندان پر استناد رشته شیمی جهان، در پایگاه اطلاعات و آمار علمی ISI قرار گرفته و مورد تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وقت واقع شد.

بنیانگذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله سوابق زارع پور است و در زمان مسئولیت او در این حوزه برای اولین بار بحث ساماندهی رسانههای دیجیتال در کشور اعم از نرم افزارها، بازی ها، سایتهای اینترنتی مطرح شد. اسفند ماه سال 98 زارع پور به عنوان رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه انتخاب شد و از جمله اقدامات مهم او در این دوران راه اندازی اپلیکیشن عدالت همراه بوده و رشد و توسعه دیگر سامانه های الکترونیکی قوه قضاییه که به عنوان یکی از دستاوردهای سید ابراهیم رئیسی در دوران ریاستش در این قوه نام برده میشود نیز توسط تیم زارع پور انجام شده است.

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارت کشور موردنظر خود و بررسی شرایط خود دارید، تنها با یک تماس میتوانید با متخصصان و کارشناسان مهاجرتی مجموعه Go2tr جهت مشاوره و پرسش سوالهای خود، در ارتباط باشید. هماکنون یکی از نکات مهم برای اعضای کابینه، آگاهی کامل آنها از شرایط نامطلوب کشور است.

با توجه به شرایط نابهسامان و حساس حال حاضر کشور که میراث دولت تدبیر و امید برای جمهوری اسلامی ایران است، وزرا و اعضای هیئتدولت در این دوره، مسئولیت سنگینتری را بر عهده دارند؛ به همین دلیل است که رئیسی سعی داشت در انتخاب کابینه با استفاده از سامانه یاران رئیسی و روشهای دیگر، نظرات تمام اقشار مردم، نخبگان و جریانات سیاسی را جویا شود. دیگر نکته قابل توجه در این کابینه احتمالی حضور قاضیزاده هاشمی به عنوان وزیر بهداشت است.

چهرهها و رجال اصولگرا و لجستیکشان همه ظرفیت انسانی و مالی خود را طی ماههای اخیر در خدمت پیروزی نامزد ریاستجمهوری گام دوم انقلاب گذاشتند و بذل توجه رئیسجمهور منتخب را انتظار دارند. مطابق با قانون، رئیسجمهور حداکثر دوهفته زمان دارد تا نسبت به معرفی اعضای کابینه به مجلس شورای اسلامی اقدام کند؛ مجلس نیز باید نهایتاً طی یک هفته و پس از ارزیابی و بررسی سوابق و برنامههای افراد، کابینه را به رأی بگذارد.

وی در سال ۱۳۵۸ به عضویت ارتش جمهوری اسلامی ایران درآمد و دوره کارشناسی را در دانشکده افسری امام علی(ع)، دوره دافوس را در دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا و دوره دکتری مدیریت دفاعی را در دانشگاه عالی دفاع ملی طی نموده است. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از باکو، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به منظور دیدار رسمی و تبادل نظر با مقامات جمهوری آذربایحان در باکو به سر میبرد، عصر روز چهارشنبه با خانم صاحبه غفارووا، رئیس مجلس ملی آن کشور دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مجلس بوده و جراح گوش و حلق و بینی است. وی عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر گروه اقتصاد اسلامی این دانشگاه و همچنین نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم است.

به گزارش خبرآنلاین، ۱۸ تن از وزیران پیشنهادی کابینه سیدابراهیم رئیسی توانستند رای اعتماد نمایندگان مجلس یازدهم را کسب کنند. عملگرایی، آن را به این نتیجه رساند که خروج از روند صلح به معنای از دست دادن اعتبار بین المللی است و مذاکره کنندگان ماهر او موفق شدند توافق سال گذشته را حاصل کنند. اینها روند طبیعی نظام لیبرال دموکراسی است. عیسی زارع پور سال 1359 در شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه متولد شده است.

سید احسان خاندوزی شهریور 1359 در گرگان متولد شد. در سال 1387 به ستاد کل نیروهای مسلح منتقل شد و از 1392 تا 1398 معاونت بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح را برعهده داشت. دولت سیزدهم با وجود تمام مشکلات موجود در کشور، تا یک هفته دیگر رسماً آغاز به کار میکند و پس از چند ماه با انتصاب تمام اعضای کابینه و ردههای پایینتر آن، شاکله اصلی دولت تکمیل میشود.

وی از سال 2007-2013 ، مذاکره کننده اصلی هسته ای ایران با قدرت های غربی بود و معروف است سخنرانیهای طولانی و غیردیپلماتیک وی درباره بی عدالتی های تحمیل شده غرب به ایران برای همه دیگه مذاکرهکنندگان دیگر ناخوشایند و آزاردهنده ناراحت کرد. البته طبیعی است که نظر اصلی و نهایی در این رابطه با شخص رئیسجمهور منتخب ملت ایران خواهد بود.

به غیر از هیئتدولت که متشکل از وزرا، دستیاران و معاونین عالی رئیسجمهور و رؤسای نهادهای ریاستجمهوری است، انتخاب اعضای سطح پایینتر دولت مانند معاونین وزرا، مدیران کل و کارشناسان، با شخص رئیسجمهور نیست و اعضای هیئتدولت میتوانند مدیران زیر مجموعه خود را انتخاب نمایند.

ایشان از دولت جوان حزباللهی به عنوان مهمترین ویژگی مطلوب برای دولت یاد کردند اما همواره گفتند که مقصودشان از جوان، پرتلاش و فعال بودن است و صرف این مطلب که رئیسجمهور جوانی بر سرکار بیاید ملاک نیست. وی با بیان اینکه کابینه دولت رئیسی، کابینه ای جوان با روحیه جهادی و متخصص است که به آرمان ها پایبند است، گفت: اعضای کابینه معتقدند می توان با این روحیه و تخصص مشکلات را حل کرد و لازم نیست به کدخدا متوسل شد.

وی متولد ۱۳۳۷ سراب، متخصص چشمپزشکی، فلوشیپ قرنیه و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. وی دارای مدرک کارشناسی روابط دیپلماتیک از دانشکده وزارت امور خارجه، کارشناسی ارشد روابط بین الملل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکترای روابط بین الملل از دانشگاه تهران است.

  • شماره تماس و آدرس ایمیل معتبر متقاضی
  • پرینت گردش حساب سه ماه گذشته
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت ترکیه
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۲۹۹۹۷۸
  • سند مالکیت خانه، ماشین، زمین و داراییهای دیگر
  • تکمیل پرسشنامه امور کنسولی توسط پدر و مادر
  • سابقه بیمه تأمین اجتماعی (سه ماه اخیر)
  • بحرین: سفارت کانادا در منامه

وی از سال 85 تا 88 مشاور وزارت امور اقتصادی و دارایی و بین سال های 89 تا 91 عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور بوده است. رئیسی طبق قانون تا ۲۸ مرداد برای معرفی کابینه مدنظرش به مجلس شورای اسلامی، مهلت دارد اما طبق عرف رایج بین رؤسایجمهور پیشین، این اتفاق در زمان کوتاهتری رخ میدهد. وی اواخر خرداد 1390 از سوی محمود احمدی نژاد به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برای کسب رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما نتوانست رأی اعتماد مجلس را کسب کند.