مرکز پژوهشها –

هنگامی که الیزابت شش ساله بود والدینش از هم جدا شدند و پس از مدتی پدرش ازدواج کرد. آن وقت یک قاضی در گوشهای از کشور حکم به فیلتر میلیونها شبکه اجتماعی میدهد. معافیت و بخشودگی و تخفیف مالیاتی به موجب قانون مشخص می شود. وی گفت: در وام ازدواج برای نخستین بار وام ازدواج از 3 میلیون تومان به 10 میلیون تومان افزایش یافت، فکر می کردیم ممکن است منابع قرض الحسنه کم بشود و نتوان پرداخت کرد ولی خوشبختانه به 1 میلیون نفر وام ازدواج پرداخت شد. ملکه الیزابت به «دریک» لقب اشرافی « سر sir » ، اعطا می کند. ایرانی ها وقتی مهمان دعوت می کنند، توهین نمی کنند. من ساده بگویم رویکرد ما در انتخابات دعوت به شرکت در انتخابات بدون حمایت از جریان خاص است. مادلین آلبرایت وزیر خارجه آمریکا در نوروز ۱۳۷۹ نیز با پذیرش اشتباه آمریکا در سرنگونی دولت دموکراتیک دکتر مصدق و حمایت از رژیم سرکوب گر شاه، گفت که وقت آن رسیده است که ایران و آمریکا فصل جدیدی را در روابط خود شروع کنند. باید با چیزی مبارزه کرد که جلوی حقوق مردم، حق آزادی، حق اندیشه، و حق اقتصادی مردم را از آنها میگیرد. گفتم. آنها مگر نگفتند احمدینژاد منحرف است.

شما بگویید مگر کم داریم وزیران اصولگرایی که حتی ممکن است نسبت به ایشان جسارتهای زیادی بکنند. دریافت کارت ورود به نشست خبری بیش از یک ساعت وقت خبرنگاران را گرفت. در حال حاضر دولت توان اینکه در شرایط تورم 50 درصدی حقوقها را به این میزان افزایش دهد ندارد. به گزارش بنگاه خبری روسیه ( TASS) : متهمان به قتل اعتراف کردند که “احمد زاکایف (Akhmed Zakayev) و بوریس برزوفسکی دستور قتل آنا پولیتکوفسکایا را صادر کرده اند”. رییسی: مذاکرات را پیش میبریم اما همهچیزمان مذاکره نیست/ تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام میشود رئیسجمهور در گفتوگوی زنده تلویزیونی تصریح کرد: ما مذاکرات را پیش میبریم، اما همهچیزمان مذاکره نیست؛ در خنثیسازی تحریمها یکی از راههای ما ارتباط با روسیه است. رئیس جمهوری با بیان اینكه در سالهای گذشته ۷۰ هزار شغل در حوزه صنعت گردشگری ایجاد شد، گفت: بومگردی، روستاهای كشور را رونق داده اما در مورد رونق روستاها كمتر گفته میشود.

فاطمیامین قائم مقامی تولیت آستان قدس رضوی را از دی ماه ۱۳۹۷ تا خرداد ۱۳۹۸ بر عهده داشته است، محرابیان هم از فروردین ۱۳۸۶ تا مرداد ۱۳۹۰ عهدهدار وزارت صمت در دولت احمدینژاد بوده است حال باید دید یک وزیر دولت احمدینژاد به ساختمان صمت میرود یا یک آستانی؟ در سال ۱۹۶۸ بایدن به عنوان منشی در یک مؤسسه حقوقی مشغول به کار شد. بعد از ورود احمدی نژاد به ساختمان از در پارکینگ، در ورودی هم برای خبرنگاران باز شد. قرارداد به عنوان یک سند حقوقی در برابر همگان قابل استناد است و طرفین با استناد به قرارداد نیاز به دلیل بیشتری برای مطالبه تعهدات طرف دیگر ندارند. به ترتیبی که در اصل نود و ششم آمده بر عهده شورای نگهبان است. قضات را به وزیر دادگستری تفویض کند. آیا با توجه به سکوت آقای احمدینژاد در انتخابات مجلس و بیطرفی و استقلال چهرههایی چون ناطقنوری و لاریجانی، میتوان گفت عملا اصولگرایان عرصه را به حامیان دولت و اصلاحطلبان واگذار کردهاند؟

حاصل ازدواج او و همسرش جیل تریسی، اشلی بلیزر دختری است که در سال 1981 به دنیا آمد. آقای دکتر از حضور شما در این گفتگو بسیار ممنونم. بعد از تاسیس حزب یکتا توسط مدیران ارشد دولتهای نهم و دهم چگونه میتوان پذیرفت که طرفداران احمدینژاد در رقابت سیاسی میخواهد بیطرف باشد و دنبال وزن سیاسی نیست. اگر آنها را در میدان نمیبینید بهاین دلیل است که نمیخواهند به نزاع تن دهند و این واگذار کردن نیست. احمدینژاد مقابله نکرد، آنها مقابله کردند. چرا نمیگویید این دولت و مردم این کارها را کردند؟ نزاع نباید جز در برابر ستم باشد و ستم همان چیزی است که جلوی حق اندیشیدن وحق انتخاب کردن را میگیرد. این فرد، دوره دکترای خود را در مرکز تحقیقات غدد درون ریز، وابسته به وزارت بهداشت و درمان روسیه پشت سر گذاشت. من نمیخواهم صرفاً موشک را بگویم. من اصلا درباره یکتا اصلا هیچاظهار نظری نمیکنم. اصلا و ابدا! احمدینژاد پیوسته جامعه را رو به رشد و تعالی میبیند. اما فکر احمدینژاد با فکر خیلی از اصولگرایان متفاوت است. در حمله نیروهای ویژه ارتش به گروگانگیرها تمامی آن ها کشته شدند و پس از آن میزان محبوبیت پوتین به بالای 83 درصد رسید. 9- راه جلوگیری از دشمنی آمریکا، انعطاف و کوتاه آمدن نیست؛ این موضوع فقط مختص آمریکاییها نیست، همه غربیها عمدتاً همینگونه هستند و ما فراموش نمیکنیم دورهای را که رئیس جمهور ما طرفدار نرمش با غرب بود اما همین رئیس جمهور بر اساس موضوعاتی بیاساس، از طرف آلمان به دادگاه احضار شد.