طراحی صفر تا صد انواع سایت و فروشگاه اینترنتی-کیان تجارت

فیلم ابتدایی قرار داده شده در این مقاله، بخش هایی از دوره آموزش PHP است که بخشی از دوره وبمستران وردپرس (دوره حضوری) می باشد. دقت داشته باشید که تمامی دوره یادگیری در این وبسایت بهصورت رایگان صورت میگیرد، اما در پایان دوره درصورتیکه خود مایل باشید میتوانید برای گرفتن گواهینامه پایان دوره، هزینه پرداخت کنید، که این کار کاملاً اختیاری است.

در حال حاضر این سیستم در ایران پشتیبانی نمیشود؛ اما در کل بد نیست بدانید که برای استفاده از این CMS باید به صورت ماهانه مبلغی را پرداخت کنید. این آموزش، یکی از بخش های آموزش های رایگان PHP در سایت وبمستر وردپرس می باشد. در این بخش از آموزش پی اچ پی، می خواهیم با انواع عملگرها در PHP آشنا شویم. در هر بخش سعی می کنیم بررسی عملگرها در PHP با مثال های مربوط به آن نمایش دهیم. در این بخش با اولویت اعمال عملگرهای مختلف در زبان پی اچ پی، آشنا خواهیم شد. و همین طور – آشنا خواهیم شد.

همچنین باید بدونید که در پایان این دوره ما اقدام به ساخت یک پروژه ثبت نام و لاگین با استفاده از شی گرایی نیز خواهیم کرد. یا یک کلاس با نام پژو می سازی و سپس یک شی با سرعت ۱۰۰ و یکی دیگر با سرعت ۱۵۰ و یکی دیگر را با سرعت ۳۰۰ می سازید. اگر شما کمی در دنیای برنامه نویسی PHP پیشرفت کرده باشید حتما نام pdo در php را شنید اید. در دوره آموزش شی گرایی در PHP یا Object Oriented Programming یا همون OOP در PHP که در تل تچیرز منتشر میشه می تونید به صورت کامل با مبحث جذاب شی گرایی در برنامه نویسی PHP آشنا بشید و همچنین تکمیل کننده اون مثل یادگیری PDO نیز آشنا بشید.

البته قرار نیست که فقط اقدام به تدریس شی گرایی کنیم بلکه قرار در این دوره اقدام به یادگیری مباحث PDO نیز بکنید. PDO درواقع بک روش اتصال به دبتابیس و مدیریت اعمال مربوط به آن است که در واقع به برای پروژ های شی گرا طراحی شده است. PDO جایگزین روش های دیگر اتصال به دیتابیس در برنامه نویسی شی گرا در PHP می باشد. خیلی وقتها در برنامه نویسی به مسائل یا مشکلات پیچیدهای برخورد میکنید که گاهی لازم است ساعتها و روزها برای حل آنها زمان بگذارید و این شرایطی است که گاهی تحمل یا دوست داشتن آن نیاز به عشق دارد!

اشاره کرد.در کنار این قبیل مسائل تحقیقات حاکی از آن است که یکی از مواردی که نقش بسیار حیاتی در کارآمدی یک وبسایت بازی میکند، چیزی جز طراحی فضای سایت تجارت الکترونیکی شما نیست.از زمانی که یک کاربر وارد صفحه اصلی سایت شما میشود تا زمانی که به درگاه پرداخت هدایت میشود، همه و همه تأثیر عمیقی بر جلبتوجهی کارآمدِ کاربر دارد. اگر اینطور نشد، میتوانید روی فایل راستکلیک کرده و ویرایشگر متن مورد علاقه خود را از فهرستی که در گزینه «Open With» فراهم میشود، انتخاب کنید. در این مقاله نحوه ارتقا نسخه php در سرور لینوکس در کنترل پنل هاست دایرکت ادمین آموزش داده میشود، توجه کنید که اگر یک هاست معمولی و اشتراکی دایرکت ادمین دارید امکان استفاده از این آموزش را نخواهید داشت، این آموزش برای افرادی که از سرور لینوکس مجازی یا سرور اختصاصی استفاده می کنند که دایرکت ادمین فعال دارند و دسترسی به ssh سرور خود دارند کاربرد دارد.

این CMS بهطور خاص برای مدیریت محتوا طراحی شده است، بنابراین برای مشاغلی که به وبسایتهای مبتنی بر محتوا مانند وبلاگ یا روزنامه نیاز دارند بسیار مناسب است. این مورد کار شما رو سخت می کنه این در حالی است که هر مدل از پژو ها تنها در سرعت و هر مدل از پراید ها در رنگ متفاوت هستند اما قالب یکسانی دارند. در حالت عادی رایانه تمام دستورات را یکی پس از دیگری پردازش کرده و آنها را بدون استثنا اجرا میکند، اما گاهی اوقات لازم است این عمل با توجه به موقعیت و تنها تحت شرایطی خاص اجرا شوند، در چنین مواقعی از دستورات شرطی استفاده میکنیم و به رایانه اجازه میدهیم که با توجه به شرایط تصمیم گرفته و دستوری را اجرا کند یا از آن بگذرد.

اغلب وقتی یک فرم اینترنتی را پر یا اطلاعات تماس خود را برای وبسایتی ثبت میکنید، کد مختص سرور آن اطلاعات را با استفاده از اسکریپتی که درون فایل PHP است برای سرور میفرستد. برای نمایش خروجی استفاده شده است تا نوع برگشتی آن نیز نمایش داده شود. ممکن است طراحی برخی بسیار پیچیده تر و حرفه ای تر باشد و برخی ساده تر، که میتوانند هرکدام در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشند. با این حال اگر به خوام خیلی ساده شی گرایی یا OOP در برنامه نویسی رو شرح بدم این کار رو با یک مثال مطرح می کنم.