رییسی: از بانیان وضع موجود نباید در مدیریتها استفاده کرد

شما میگویید عدهای از اصولگرایان وارد دولت احمدینژاد شدند؛ وقتی فکرشان با احمدینژاد متفاوت باشد، آن گروه تقابل میکنند. این رویداد که به صورت زنده پخش میشد، بهسرعت در رسانهها و فضای مجازی استرالیا منعکس شد و بسیاری آن را سوژه خنده و تمسخر بایدن کردند و عدهای نیز آن را توهینآمیز خواندند. زندگی اشرافی، یک زرق و برقی دارد ولی آنها را از ریشه خودشان جدا می کند و دیگر محبت و عشق مردم که محبت خداست و بزرگترین سرمایه برای انسان است را از دست می دهند. این مدل سرویس برای تعداد افراد دوازده نفر کاربرد دارد و به صورت 85 پارچه بوده که دارای انواع اقلام اصلی سرویس غذاخوری می باشد و در کار ان ظروف 5 پارچه ای چون دو عدد جا آبلیمویی ، ادویه پاش ، و یک زیر بشقابی دارد ، امکان استفاده این مدل سرویس درون مایکروویو وجود ندارد اما می توان ان را درون ماشین ظرفشویی استفاده کرد . اما آنها که هنوز در فکر مقابله هستند آنها ممکن است در فکر مقابله باشند اما مقابله آنها مقتضی افول گفتمان احمدی نژاد نیست. افول نتیجه مقابله رئوس نیست؛ افول نتیجه خروج از دایره مردم است.

اندیشه احمدینژاد در دو سطح توسعه پیدا کرده: در میان مردم و در بدنه جریاهای سیاسی. فکری که من ارائه کردم و گفتم که نظر من و آقای احمدینژاد است برای همه گروههای سیاسی و جهان است. جهان باید به ائتلاف برسد. ما با رشد تکنولوژی نتوانستیم جنگ را برطرف کنیم بلکه برای جهان کدخدا ساختیم که به همه ملت ها گفت همه باید مثل من بشوند. میگویم در جهان همه آدمها باید همدیگر را باور کنند؛ این راه صلح است. جالبتر آن که رئيسجمهور، حاضر نيست از حمايت تمام قد خود از مشايي دست بکشد و هرکسي به نحوي انتقادي به مشايي وارد کند، به سرعت از دولت اخراج خواهد شد.در ادامه بازداشت اعضاي حلقه انحرافي، چندي قبل و در حالي که رئيسجمهور در نيويورک به سر ميبرد، علي اکبر جوانفکر، مشاور رسانهاي احمدينژاد و مديرعامل خبرگزاري ايرنا براي گذراندن دوران محکوميت خود بازداشت شد.با در نظر گرفتن جميع اين مسائل، اين جمعبندي بهدست ميآيد که احمدينژاد از نظر سياسي در دوره دوم رياستجمهورياش در لغزندهترين حالت ممکن است. رییس دستگاه قضا خطاب به جوانان برومندی که امروز در نیروهای مسلح، در بین مردم عزیز و در نیروی انتظامی ما آماده خطر پذیری و جان فشانی هستند؛ افزود: روز اول ربیع الاول روزی است که یادآور جان فشانی امیرالمومنین (ع) در بستر پیامبر است؛ این روز بسیار مبارک بوده و روزی است که جلوه یک ایثار بزرگ و جان فشانی ماندگار به نام امیرالمومنین (ع) ثبت شده است که برای حفظ جان پیامبر جان جانان عالم هستی، جان خود را در خطر میاندازد.

همه این موارد عواملی بودند که استحکام و تثبیت حکومت صفوی را به حدی رساند که طی اندک وقفه ای در زمان شاهان کم قدرت، در زمان شاه عباس اول به اوج و شکوفایی خود رسید. گرچه از قبل به جستجوگران آمادگی داده شده بود، با اين وجود هيچ يك از آنها پس از شكستن درهای قلعه نتوانستد صحنه های وحشتناك روبه روی خود را تحمل كنند. من این فکر را در باغ بهشت میدانم. از نظر شما احمدینژاد در باغ بهشت هست و همه نیروها حول ایشان ائتلاف کند؟ ما در اینجا به بررسی پوتین سربازی طبی و معرفی یک مدل از آن یعنی پوتین سربازی بهمن، که جزء یکی از پوتین های سربازی تولید شده در ایمن گستر است میپردازیم، که این مدل از پوتین بهدلیل راحتی و استحکام، میان سربازان و افراد نظامی دارای محبوبیت است. اکبری با بیان اینکه سایپا و ایران خودرو حیات خلوت دولت نیست گفت: بنده مکرر به وزیرصمت جناب فاطمی امین تذکر داده ام به این دو خودروساز بزرگ همچون گذشته به منزله حیات خلوت دولت نگاه نکنید، این نگاه مغایر بامنافع ملی و قواعد درست اداره یک بنگاه اقتصادی است. این فکر نزاع درست میکند. ساترا از مشارکت رسانههای صوت و تصویر در برگزاری انتخابات آگاهانه و پرشور کاملا حمایت میکند.

اینکه از درون حامیان یک دولت طیفهای متنوع بوجود میآید که از دولت متبوع خودشان، بخصوص دولت دهم اعلام برائت میکند آیا به این معنی واگرایی در درون یکمجموعه نیست؟ من میگویم این یک قاعده است. 5 امروز میخواهند اعلام کنند که ما ایران را از ساخت بمب اتم باز داشتیم همه دنیا به خوبی میدانند که ساخت بمب اتم به فتوای رهبر معظم انقلاب به عنوان یک امر غلط، ضد انسانی و حرام در دیدگاه دانشمندان ما بوده و هرگز ایران به دنبال ساخت بمب اتم نبوده و نخواهد بود؛ چه توافقی بشود و چه نشود و چه توافقی اجرا شود و چه نشود. نیروهای خارجی چه آمریکاییها و چه بقیه ناچارند از سوریه خارج شوند. آیا مواضع چهرههای شاخص اصولگرا علیه احمدینژاد و نیروهای نزدیک به وی، به معنای افول سیاسی-گفتمانی حامیان دولتهای نهم و دهم نیست؟ عصر ایران: وزیر دفاع اسرائیل موضعی متفاوت از مواضع گذشته تل آویو درباره بازگشت آمریکا به برجام گرفت. اما فکر احمدینژاد با فکر خیلی از اصولگرایان متفاوت است.