دولت الکترونیک و موانع آن در ایران

سیاست منافع است و بس، حتی میان انگلستان و آمریکا که شبیهترین دو کشور در نظام بینالملل هستند. پس از آن به دانشگاه آزاد رفت و معاون بینالملل دانشگاه آزاد اسلامی را مدیریت کرد. پارسینه هیچگونه دخل و تصرفی در اخبار بامدادی ندارد و صحت و سقم رویدادها و انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانههای داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست. تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبرهای مهمی بر روی خروجی خبرگزاریها و سایتهای خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش میکند هر بامداد مهمترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند. دکتر روحانی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است در ارتباط با بخش هایی که دست دولت است و میتواند جلوی التهاب را بگیرد، نوسان بزرگی اتفاق نیفتد و این به نظرم قابل کنترل است؛ دستگاههای نظارتی دولتی و غیردولتی، همه دست به دست هم میدهیم و ان شاء الله به خوبی اجرا شده و این کالاها به قیمت مناسب در اختیار مردم قرار میگیرد و بقیه نیازمندیها در آن بازار آزاد میرود.

تزریق پولهای بلوکه شده از جمله هفت میلیارد دلاری که کشور ما از کره جنوبی طلب دارد می تواند به آرامش بازار ارز و به تبع آن ثبات قیمت کالاها از جمله مسکن کمک کند. صراط: دیده شدن به هر قیمت! محمود احمدی نژاد که ظاهرا این روزها هر کاری را برای دیده شدن انجام میدهد اینبار مصاحبه با رسانهای ضد انقلاب را انتخاب کرد و با رادیو فردا که از جمله رسانههای حامی تحریم و فشار حداکثری ترامپ علیه ایران است، گفتگو و دوباره خود را سوژه کاربران فضای مجازی کرد. به گزارش گروه رسانههای دیگر خبرگزاری آنا، محمود احمدی نژاد که ظاهرا این روزها هر کاری را برای دیده شدن انجام می دهد اینبار مصاحبه با رسانه ای ضد انقلاب را انتخاب کرد و با رادیو فردا که از جمله رسانه های حامی تحریم و فشار حداکثری ترامپ علیه ایران است، گفت و گو و دوباره خود را سوژه کاربران فضای مجازی کرد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «حسام الدین آشنا»، مشاور رئیس جمهور، در حساب کاربری خود در توئیتر به مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا واکنش نشان داد و نوشت: «رادیو فردا رسانه نیست. حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر به مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا واکنش نشان داد و نوشت: «رادیو فردا رسانه نیست. به گزارش شریان نیوز،انتشار دوباره یک مصاحبه از احمدینژاد، نامش را بر سر زبانها انداخت؛ اینبار مرجع مصاحبه را به شکلی انتخاب کرده است که جنجالیتر از هر مصاحبه دیگری باشد. بنابراین در کشور بسیار نیاز است که قاعده یا چارچوبی شکل گیرد که هر یک از مدیران و مسئولان اجرائی، عمیقا باور و احساس ترس داشته باشند که دروغگویی میتواند برای آنها هزینه و پیامدهای سنگینی داشته باشد، تا از دروغگویی بپرهیزند. تمام مخاطبین تکان نمیخوردند و خیره به هاله نور بودند، الان میگویند فقط دو تا کشور قدرتمند در دنیا وجود دارد: یکی آمریکا و یکی ایران، طبق آمارهایی که من دارم فرار مغزها از کشور صحت ندارد، ریشهکنکردن بیکاری در پایان دولت دهم با ایجاد سالانه 2.5 میلیون شغل، دادن هزار متر زمین به هر خانواده ایرانی، اختصاص یک میلیون تومان به نوزادان، تحریمها به لطف خدا در وضع مردم هیچ اثر بدی نداشته و مردم اصلا مفهوم تحریم را نمیدانند».

همین جمله کوتاه را شاید بتوان وصف حال این روزهای رییس جمهور سابق ایران دانست که برای نیل به این هدف، از رادیو فردا گرفته تا ایندیپندنت فارسی، از چنگ زدن به هیچ مستمسکی دریغ نمی کند! مصاحبه اخیر محمود احمدی نژاد با ارگان رسانه ای سازمان جاسوسی ایالات متحده موسوم به سیا، اگرچه بجز تکرار مکررات حاوی هیچ نکته جدیدی نبود اما تابوشکنی بلندپایه ترین مقام سابق اجرایی کشور در گفتگو با یکی از اصلی ترین پرچمداران رسانه های اپوزیسیون، موجب گردید تا توجهات بدان جلب شود. کافی است به سخنان محمود احمدینژاد رئیسجمهور پیشین نگاهی بیندازیم و ببینم برای هیچکدام از دروغهایش نه تنها بازخواست نشد که فصل جدیدی از فرهنگ دروغگویی مسئولان در ایران را رقم زد. وزیر خارجه پیشین بریتانیا متهم به «دروغگفتن و گمراهکردن مردم» در زمینه نتایج برگزیت است و به همین گناه راهی دادگاه شده است. از ابتدای استقرار دولت در جمهوری اسلامی تاکنون، بیش از ٣٠٠ دولتمرد در قوه مجریه کشور بهعنوان رئیسجمهور، نخستوزیر، معاوناول رئیسجمهور و وزیر خدمت کردهاند. از جمله دروغهای دیگر رئیسجمهور ایران میتوانیم به جملات زیر اشاره کنیم «هنگام سخنرانی در سازمان ملل متوجه شدم که هاله نوری دور سرم است. وی با بیان اینكه «ما همان ملتی هستیم كه توانستیم در سایه حضور فعال تحصیلكردگان جامعه به نام دیپلماتها از دایره سخت و تنگی كه دشمنان بوجود آورده بودند، رها شویم»، گفت: ملت ایران از آغاز پیروزی انقلاب تا سال 1385 اجازه نداد كه كشور در دام فصل 7 منشور سازمان ملل قرار گیرد و حتی در دوران جنگ و روزهای سخت آغاز انقلاب نیز اینچنین نشد، اما متأسفانه دشمنان ملت در زمانی موفق شدند كه كشور را در ماده 41 فصل 7 یعنی مرز جنگ و تجاوز به كشور قرار دهند.