دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ (رایگان) – درس اول – فرشاد حیدری

باید جستجو کرد تا هشتگهای مرتبط به صنعت یا تجارت خود را پیدا کنید. تکنیک های موثر در آموزش دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام را در ادامه جستجو کنید. ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به شما برای بازگشت سرمایه و کسب درآمد بهتر کمک می کنند. در این پست می خواهم قضیه استراتژی و کسب درآمد از اینستاگرام را به صورت حرفه ای برایتان شفاف سازی کنم، پس دیگر نباید به اینستاگرام از دید یک وقت گذرانی جالب نگاه کنی و از همین لحظه باید به فکر یک ایده برای کار در اینستاگرام باشی و البته اگر حرفه ای بلد باشی (محال است کسی چیزی بلد نباشد) می توانی از آن برای آموزش در شبکه اینستاگرام استفاده کنی با استفاده از فالوور ها، کسب درآمد خودت رو آغاز کنی…

اما باز هم باید دقت کرد که از این طریق نباید به تبلیغات بیش از حد پرداخت. همان طور که از اسم این روش مشخص است با استفاده از بازاریابی در شبکه های اجتماعی به افزایش فروش کمک میکنیم ، اما SMM روش مستقیم فروش در دیجیتال مارکتینگ نیست . امروزه دیجیتال مارکتینگ در تمامی تجارتها و صنایع قابل استفاده است. برای اینکه یک دیجیتال مارکتینگ بسیار حرفه ای را برای خود در صفحه ی اینستاگرام خود داشته باشید در حقیقت باید طوری محتوا سازی کنید که یک تصویر چشم نواز در در ذهن مخطبین خود بر جای گذاشته باشید.

در حقیقت فقط خود گوشی موبایل را به صورت پست هر روز در دید مشتری قرار ندهید. چرا که با بهره گیری از پیام رسان ها می توانید به سرعت هر چه تمام تر به بازاریابی محتوای خود بپردازید. نوع نوشتن کپشنها، چگونگی هشتگگذاری آنها، نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان و برخی موارد دیگر مسائلی هستند که با مشاهده رقبا میتوان آنها را بهبود داد. گونه ی دیگر فعالیت دیجیتال مارکتینگ تبلیغات کلیکی می باشد.

این نکته ای مهم برای اینستاگرام مارکتینگ بسیار مهم می باشد. افراد بسیار زیادی هنوز در ماشین خود به رادیو گوش میدهند. باید توجه کرد که میزان کامنتگذاری و اظهارنظر مخاطبان در زیر پستها و مطالب نقش زیادی در جذب فالوور خواهد داشت. برخی از زمانها هستند که به آنها زمانهای مرده گفته میشود و نباید در این اوقات به انتشار مطالب دست زد. ضمن آنکه نباید محتواها یا تصاویر آنها را کپیبرداری کرد.

همانطورکه قبلا اشاره شد در انتشار پستها باید تلاش کرد که با لحنی جذاب و از طریق به کار بردن عبارات و جملات مناسب، تعامل افراد را جذب کرد. زمینه های استراحت یا زنگ تفریح در پیج خود به وجود آورید، یعنی این که مثلا از مزایای گوشی S10 در پست خود گذاشته تا این محصول به خوبی برای مشتریان پخته شود. بر اساس دادههای سرویس ویلاستتس، نهنگهای شبکه اتر در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴۰۰ میلیون دلار از توکنهای شیبا اینو خود را در بازار فروختهاند؛ البته لازم به ذکر است که این میم کوین همچنان دارایی اصلی نگهداری شده در این آدرسها محسوب میشود و پس از آن نیز استیبل کوین یو اس دی سی قرار دارد.

بر اساس گزارش پلتفرم تحلیل دادههای درونزنجیرهای سنتیمنت (Santiment)، نهنگهای ریپل از ماه سپتامبر (شهریور) تاکنون داراییهای خود را ۶ درصد افزایش دادهاند و درحال حاضر ۳.۳۱ میلیارد واحد ریپل نگهداری میکنند. توکنهای FTT و شیبا اینو به ترتیب سهمی ۱۵.۷۱ و ۱۲.۹۳ درصدی از مجموع دارایی توکنهای ERC-20 نهنگهای بزرگ اتر را به خود اختصاص دادهاند. اگر بتوانید ایمیلهای شخصی سازی شده برای مشترکین خود بفرستید نرخ کلیک و باز شدن بیشتری نصیبتان خواهد شد. اگر نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن دارید باید به بهترین شکل طراحی شده باشد. در نوشتن کپشنها باید دقت کرد که به نوعی مشارکت مخاطبان را نیز به صورت کامنت جلب کرد.

چرا که این کار باعث میشود تا پستها برای افرادی که جزء فالوورهای دوستان شما هستند، نمایش داده شود و بدین ترتیب آنها نیز به دنبال کردن پیج شما ترغیب شوند. چرا که این کار جنبه خوبی نداشته و حالت اسپم به وجود میآید. هر چند که موضوع مطالب نیز بسیار با اهمیت باشد، اما انتشار مدام پستها حس ناخوشایندی به فالوورهای شما میدهد و حتی ممکن است شما را آنفالو کنند. انتشار مطالب به خودی خود نمیتواند موجب جذب فالوور و محبوب شدن پیج شما شود. در این حالت میتوانید فعالیتهای بازاریابی خود را برای او در خارج از فضای سایت انجام دهید که از میان آنها میتوان به ایمیل، تلفن، SMS و …