دسترسی به اطلاعات و نشر اخبار، مهم ترین حق خبرنگار

مؤسسه اطلاعات، با بهره گیری از امکانات خوب مالی و فنی، توانست این مجله را با مطالب تصویری فراوان و صفحه های چهاررنگ، برای گروه های سنی کودک و نوجوان منتشر کند.

از copy و paste کردن مطالب پرهیز کنید. اگر مقاله شما بیشتر به سبک روزنامه نگاری تفسیری است، بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که توضیحات کافی راجع به داستان بزرگتر ارائه کرده اید و چندین دیدگاه در سراسر ارائه داده اید. از آنجا که این سند با استفاده از یک الگوی نامه ایجاد شده است، برای چاپ یک مجموعه داده در هر صفحه طراحی شده است. شماره محدوده یا سریال پارکومتر برای پیدا کردن جایگاه و پرداخت هزینه پارک در نقاطی از شهر تهران، که پارک خودرو، منوط به پرداخت پارکومتر است، الزامی می باشد. آیا زوج و فرد و طرح ترافیک، در روز ۵ شنبه اجرا می شود؟

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران ، مناف هاشمی گفت : آغاز اجرای طرح ترافیک از شنبه نوزده تیر ۸:۳۰ صبح است و از ساعت ۱۳ خروج خودروها از طرح رایگان و آزاد خواهد بود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی روز هفدهم دی ماه مجلس و در جریان بررسی طرح سه فوریتی اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا، با اکثریت آرا بررسی سه فوریتی این طرح را به تصویب رساندند.

دومین خبر ورزشی پربازدید با عنوان گریه عادل فردوسی پور در لحظه گزارش پرسپولیس و اولسان، منشتر شده است. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۷ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۱۸ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۱۱ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۸ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۳۰ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۰ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۳ بهمن به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۵ بهمن به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۱ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۱ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۶ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۶ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۹ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۵ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۶ بهمن به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲ بهمن به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۱۵ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۸ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۳ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۵ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۸ آذر به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۹ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۱۹ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان – باشگاه خبرنگاران جوان – بهترین فیلمهای ارسالی شما شهروند خبرنگاران عزیز روزانه در بخش خبری «باخبرنگاران جوان»، ساعت ۱۷ شبکه خبر و در بخش «مجله خبری» ساعت ۱۹ شبکه یک سیما پخش میشود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهترین فیلمهای ارسالی شما شهروند خبرنگاران عزیز روزانه در بخش خبری «باخبرنگاران جوان»، ساعت ۱۷ شبکه خبر و در بخش «مجله خبری» ساعت ۱۹ شبکه یک سیما پخش میشود. باشگاه خبرنگاران جوان – بهترین فیلمهای ارسالی شما شهروند خبرنگاران عزیز روزانه در بخش خبری «باخبرنگاران جوان»، ساعت ۱۷ شبکه خبر و در بخش «مجله خبری» ساعت ۱۹ شبکه یک سیما پخش میشود.

دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس در برنامه گفت و گو شبکه خبر اظهار کرد: ۴ میلیون نفر مشمول چتر حمایتی پرتفوی زیر ۱۰ میلیون تومان بوده و مشمول این مصوبه هستند. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۳۰ آذر به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۲ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۷ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید. در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۴ دی به نمایش درآمده، مشاهده کنید.

در ادامه میتوانید سوژههایی را که در پخش تلویزیونی ۲۹ آذر به نمایش درآمده، مشاهده کنید. اهمیت دستمزد از کرونا کمتر نیست و باید تا قبل از پایان سال در مورد سرنوشت آن تعیین تکلیف کرد. پرداخت حداقل حقوق کارگران در سال 1401 از سمت شرکتها الزامی است و در صورت عدم پرداخت پایه حقوق قانون کار به معنی سرپیجی از قوانین مالیاتی شرکت ها و قوانین حقوق و دستمزد خواهد بود. در قسمتی دیگر به سراغ مرسدس جی کلاس فاینال ادیشن با تیونینگ برابوس رفتهایم و آنها را بررسی کردهایم. در این شماره از نشریه اتونت به سراغ 4 غول آفرود رفتهایم و آنها را مقابل یکدیگر قرار دادهایم.

این نشریه ادبی مباحثی از هنر و ادبیات به قلم دکتر رحمت مصطفوی و شعرهایی از اسدالله اشتری و رهی معیری و همچنین بیوگرافی مشاهیر مهم جهان را به چاپ می رساند .