خبر خوب برای دارندگان ارز دیجیتال WOJ؛ بیشتر توکنها سوزانده میشوند

یکی دیگر از وظایف دیجیتال مارکتینگ آن است که در زمینه طراحی وب سایت و تجربه کاربری اطلاعات کافی داشته باشد؛ این مساله بدان معنی نیست که به زبان های مختلف برنامه نویسی مسلط باشد اما ضروری است که بتواند از طراحی و تجربه کاربری سایر وب سایت ها الگوبرداری کند. صندوق بینالمللی پول در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بهدلیل همبستگی بالایی که با داراییهای سنتی دارند، خطری سیستماتیک برای بازارهای مالی جهانی ایجاد میکنند. به گزارش بخش اخبار ارز دیجیتال دنیای ترید، شور و شوق و علاقه غیرمنتظره فعالان بازار ارزهای دیجیتال، باعث شده تا تیم مالی پروژه ارز دیجیتال Wojak در طراحی توکنومیک ارز دیجیتال WOJ تجدید نظر کنند.

وبسایت خبری بلومبرگ گزارش داد ارزش اموال چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، حدود ۹۶ میلیارد دلار است و این رقم او را به ثروتمندترین فرد در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است. در این راستا چانگپنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، تاکنون چندین بار با خانواده سلطنتی امارات متحده عربی ملاقات کرده است. در بین این ابزارها با ابزارها و کانالهای بازاریابی دیجیتال، مشابهتها و تفاوتهایی وجود دارد. به کمک این استراتژی بازاریابی دیجیتال نیز میتوان ترافیک مناسبی را به سایت هدایت کرد. وی همچنین اظهار کرد که اگر مصرف برق این شهر از ظرفیت تأمین انرژی آتشفشانها فراتر رود، انرژی زمینگرمایی میتواند از سایتهای دیگر تأمین شود.

این در حالی است که ۳۹.۴۱ درصد از شرکتکنندگان میگویند که درباره اتریوم شنیدهاند. پیتر برنت، معاملهگر افسانهای و چارتیست کهنهکاری که سابقه ۵۰ سال فعالیت در بازارهای مالی و کالایی دارد، در توییت جدید خود اظهار داشت که اتریوم با افتی ۳۶ درصدی نسبت به اوج قیمتی خود، در حال حاضر در میانه بازار نزولی جدیدی قرار گرفته است. علاوه بر این، دادههای مربوط به موتور جستوجوی گوگل نشان میدهد که تعداد جستوجوهای اینترنتی برای عبارت «چرا اتریوم سقوط کرده است؟ محتوایی که نوشته شده اگر بازاریابی اصولی و درستی برروی آن انجام نشود و به دید کاربران نرسد سوخت میشود و ارزشش را ازدست میدهد .

دادههای نشان میدهد که مردم ترکیه بیشتر به دنبال تبدیل لیر خود به تتر هستند و بیت کوین نیز در میان آنان محبوب است. الکش شاه، استراتژیست ارز دیجیتال بنک آو امریکا، در یک مقاله تحقیقاتی که روز ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) منتشر کرده است پیشبینی کرد که ارز دیجیتال سولانا، رقیب اتریوم، به «ویزای (شرکت Visa) اکوسیستم داراییهای دیجیتال» تبدیل خواهد شد.

در این قسمت مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را معرفی کردیم؛ ولی اگر بخواهیم دیگر ابزارهای کاربردی را نیز نام ببریم می توان به Keywordtool ، similarWEB ، BuzzSumo ، Keyword Planner ، Yoast، Google Trends و حتی Trello و Canva اشاره کرد که تسلط بر آن ها موجب افزایش توانایی های شما در زمینه مارکتینگ می شود. برای راحتی این کار میتوانید از متخصص آن کمک بگیرید.

بر طبق این گزارش، یکی از این افراد با کمک این روش در سال ۲۰۲۱ ماهانه حدود ۸۰۰ دلار ارز دیجیتال استخراج کرده بود. بر اساس داده های IntoTheBlock، این توکن بیش از ۷۰ درصد نسبت به رکورد قیمتی خود عقبنشینی داشته و درحال حاضر اکثر دارندگان شیبا با ضرر مواجه هستند. اما باید بدانید در هر کشوری مطابق با نیازها و امکانات آن کشور تخصصهای موردنیاز نیز فرق میکند، مثلا در کشوری که موبایل محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر ابزارهای دیجیتال دارد موبایل مارکترها متقاضی بیشتری دارند. بازاریابی دیجیتال نه تنها به مخاطبان وسیع تری نسبت به بازاریابی سنتی می رسد بلکه هزینه کمتری نیز به همراه دارد.

در مورد اشکال سنتی تبلیغات نمیتوان این حرف را زد. اگر شما پست های تبلیغاتی را متصل به پروفایل خود نمایید، و در بخش پروفایل خود قابلیت (CTA) را بیافزایید، این قابلیت بعد از کلیک مخاطب شما بر روی پروفایل شما ظاهر خواهد شد و آنها نیز می توانند انتخاب کنند که بر روی آن کلیک کنند و این کار را انجام ندهند. لیستهای خوبی هستن، اما بعد از یه مدت که دورهها رو دیدید بهشون یه سر بزنید و فقط در حد یک لیست برای کلیک کردن بهشون توجه کنید. با توجه به آنکه روند خرید و کیف پولهای دولت السالوادور فاش نشدهاند، مقدار دقیق زیان این کشور در حال حاضر مشخص نیست.

” پاسخ در این است: لینک های درون گرا(inbound links) یا لینک های پشتی(back links). بازاریابی قطرهای؛ بازاریابی چکه ای یا drip marketing چیست؟ به عنوان مثال، ممکن است کلمات کلیدی خاصی را که مرتبط با محصول یا خدمات شما هستند را شناسایی کنید و محتوای باکیفیت ایجاد کنید تا به شما در رتبه بندی آن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو کمک کند.