ثروتمندترین افراد جهان در سال 2022 به انتخاب مجله فوربز

بپردازیم به اصل مطلب. وانگ وی یکی دیگر از افراد پولدار سال 2020 میباشد که ما میخواهیم در ادامه این مطلب به بررسی دارایی و کسب و کار این شخص بپردازیم. این شرکت در زمینه خرده فروش فعالیت میکند و از این طریق روزانه درآمد خوبی را نصیب اینگوار کامپراد میکند. خانم والتون توانسته است با ارث والمارت و همچنین خرده فروشی به دارایی خالص 34 میلیارد دلار دست پیدا کند. این میلیاردر چینی دارای حدود 22.5 میلیارد دلار دارایی خالص میباشد.

  • منبع درآمد: شرکت ال و ام هاش (LVMH)
  • لری الیسون (Larry Ellison)
  • مدیرعامل شرکت اوراکل
  • سن: ۵۴ ساله
  • ثروت: ۷۱ میلیارد دلار

ما هواتنگ در زمینه تکنولوژی به فعالیت میپردازد و به عنوان یک میلیاردر خود ساخته شناخته میشود. او این سرمایه خود را از طریق فعالیت در مشاور املاک به دست آورده است، او همچنین توانسته است با خرید شرکت فیلم مشهور Legendary Entertainment در هالیوود به قدرت بسیار زیادی دست پیدا کند. اولین فرزند او پس از گذشت تنها ۲ ماه بر اثر «سندروم مرگ ناگهانی نوزاد» از دنیا رفت.

به این خاطر مطالعه بیوگرافی چنین افرادی میتواند تاثیر بسزایی بر روحیه ما داشته باشد و تجارب بسیار خوبی را در مسیر موفقیت در اختیار شما قرار دهد. در این بخش از مطلب لیست افراد ثروتمند سال 2020 به معرفی برنارد آرنو که یکی از موفق ترین افراد جهان میباشد خواهیم پرداخت، تا اطلاعاتی را در مورد داراییهای ایشان در اختیار شما قرار دهیم. از سال گذشته تا کنون 4.7 میلیارد دلار به درآمد او افزوده شده است، و همین امر باعث شده تا او به عنوان یکی از پولدارترین افراد جهان شناخته شود. دلیل این جدایی بیشتر بخاطر این است که من مجبورم مرتبا به خاطر اسپیس ایکس و تسلا به تگزاس یا خارج بروم و گرایمز نیز بهدلیل شغل خود که خوانندگی است، مجبور است در لس آنجلس بماند.

دوست داشتن افرادی که با آن ها کار می کنید بسیار مهم است، در غیر این صورت وضعیت زندگی و شغل شما دچار سیاه بختی می شود. دوباره به شرکت رقیب خود در این عرصه یعنی “بلو اوریجین”(Blue Origin) و رئیس آن “جف بزوس” طعنه زد و اعلام کرد که شرکت وی توانایی تولید یک موتور “رپتور” را در هر ۴۸ ساعت دارد. همچنین فعالیت مهم دیگری که جف بزوس در گذشته انجام داد، خرید روزنامه واشنگتن پست به قیمت دویست و پنجاه میلیون دلار بود. او بعد از آن ماجرا، جف را به فرزندخواندگی خود پذیرفت و خانواده جدید بزوس از نیومکزیکو به ایالت هیستون مهاجرت کردند.

ماسک علاوه بر آوردن شهرت و سرمایه خود، نقشهای مهم دیگری نیز در این شرکت داشت که از آن جمله، میتوان به مدیریت طراحی «Tesla Roadster» و اصرار بر ساخت بدنه فیبر کربنی، اشاره نمود. او در سن 72 سالگی توانسته است با استفاده از ارثی که از طریق شرکت والمارت به او رسیده است. این تاجر آمریکایی 83 ساله توانسته است در چندین سال اخیر با استفاده از هوش و استعداد خود به درآمد و دارایی بسیار خوبی دست پیدا کند.

او با طعنه به اپل از کاربران خواسته است که به جای خرید «دستمال ۲۰ دلاری بیفایده اپل» این سوت را خریداری کنند. او توانسته است با تلاش و استعداد خود حدود 26.3 میلیارد دلار دارایی خالص داشته باشد. همچنین بنا به پیشرفت اقتصادی شرکت والمارت پیش بینی میشود که دارایی او در امسال و سالیان بعدی افزایش خوبی داشته باشد و رتبه وی نیز در بین افراد پولدار روند رو به رشدی داشته باشد. البته به دلیل رونق کار او پیش بینی میشود که در چند سال آینده میزان درآمد و سرمایه او به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند. اگر پروژه های او با موفقیت پیش برود در سال آینده حدود 6.3 میلیارد دلار بر سرمایه او افزوده خواهد شد. تا شما عزیزان بتوانید با شناخت این افراد و الگو برداری از زندگی آنها به موفقیتهای بسیار بزرگی در زندگی خود دست پیدا کنید.