توافقات عمودی ممنوع از منظر حقوق رقابت

وزیر نفت اعلام کرد در دیدار و نشستهای متعددی که با مقامات و شرکتهای توانمند نفت و انرژی روسیه داشته است، توافقات و اسناد مهمی امضا شده که نتیجه آنها را مردم کشورمان بزودی خواهند دید. نگرفته است تفکیک بین توافقات عمودی و توافقات افقی 1 می باشد. به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، دونالد ترامپ در سخنرانی خداحافظی که تنها یک روز پیش از خروج از کاخ سفید منتشر کرد، گفت کار روی جنبش او ادامه خواهد یافت، با وجود اینکه دورهاش به اتمام رسیده است. این در حالی است که رئیس جمهور جدید آمریکا مایل به بازگشت به توافق هسته ای با ایران و معتقد است که خروج ترامپ از آن به نفع ایران شد و آمریکا از این خروج چیزی جز ناکامی برداشت نکرد. او فرزند انوشیروان روحانی است و یاد موسیقی غنی، روی گشاده و شخصیت مهربان و اصیلی که از پدر بزرگوارش در خاطرمان نقش بسته را برایمان تازه می کند.

بایدن بعد از مرگ همسر از مجلس سنا استعفا داد تا از پسرانش مراقبت کند اما رهبر اکثریت سنا با اینکار مخالفت کرد و او را در مجلس نگه داشت. ترتیب اداره سازمان و نظارت بر آن را قانون معین می کند. به گزارش اسپوتنیک، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در جلسه علنی امروز (سهشنبه ۷ دی ماه) مجلس ایران، طی نطق میان دستور خود تاکید کرد: پرونده دوتابعیتی بودن “حسن روحانی” به کجا رسید و چرا نتیجه را به مردم اعلام نمیکنند و اعلام نمیشود که آیا وی دوتابعیتی بوده است یا خیر.وی در ادامه پس از اشاره به دو تابعیتی بودن حسن روحانی ادامه داد که رئیس تیم مذاکره کننده هستهای کشورمان توصیه میکنم اشتباه بزرگ محمدجواد ظریف را تکرار نکند و معاهده با این اهمیت را بدون مطالعه امضا نکند.نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیش بینی ما به عنوان طراحان قانون اعاده اموال نامشروع این است که حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان به خزانه کشور بازمیگردد و از سوی دیگر با اجرای این قانون اعتماد عمومی افزایش مییابد.وی افزود: مقدمات پول واحدهای کشورهای تحریمی باید فراهم شود.

کاخ سفید امروز شنبه با صدور بیانیهای از گفتگوی تلفنی رییس جمهور این کشور با همتای مکزیکی خود خبر داد. ساعت24- کاخسفید از گفتگوی تلفنی رییسجمهور جدید آمریکا با همتای مکزیکی خود با محور تغییر سیاستهای مهاجرتی ترامپ خبر داد. به گزارش فارس، به گفته منابع خبری، «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا در گفتوگوی تلفنی با «آندرس مانوئل لوپز اوبرادور» همتای مکزیکی خود در زمینه تجدید نظر در مورد سیاستهای مهاجرتی دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا به گفتگو پرداخت. وی درباره هماهنگی بین دستگاهها نیز خاطرنشان میکند: بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و سازمان برنامه، پاشنه آشیل کشور هستند که با یکدیگر هماهنگ نبودهاند، یعنی نه از نظر مکتب فکری با یکدیگر هماهنگ بودند و نه از لحاظ مدیریتی با یکدیگر هماهنگ بودند. به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، شمار دروغها و اخبار ناصحیح در اظهارات دونالد ترامپ در دوره ریاستجمهوریاش ۳۰ هزار و ۵۷۳ مورد اعلام شده است؛ دروغها و اخبار کذبی که نه تنها به آمریکا و سیاست این کشور در جهان آسیب رسانده، بلکه حتی به حیثیت خود او لطمه زده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، شمار دروغها و اخبار ناصحیح در اظهارات دونالد ترامپ در دوره ریاستجمهوریاش ۳۰ هزار و ۵۷۳ مورد اعلام شده است؛ دروغها و اخبار کذبی که نه تنها به آمریکا و سیاست این کشور در جهان آسیب رسانده، بلکه حتی به حیثیت خود او لطمه زده است. حجم مبادلات مکزیک و آمریکا با وجود ضربات سهمگین کرونا بر اقتصاد مکزیک، بیش از ۲۶۰ میلیارد دلار بوده است. ساعت24-رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که یکی از دستیارانش با ارسال پیامی به مقامهای کمپین خواسته بود تا روزانه ۲۰ هزار دلار به جولیانی بابت کارهایش پس از انتخابات نوامبر پرداخت شود اما او تاکید کرد که آن زمان اطلاعی در این رابطه نداشته است. وی در ارتباط با جولان اشغالی بیان کرد: «برخی به من گفتند که این هدیه (جولان) ده میلیارد دلار ارزش دارد. من این کار را پیش از انتخابات کردم. باز هم معتقد به تعامل سازنده با دنیا هستم، باز هم معتقدم باید روابط مان را با کشورهای دنیا و با منطقه صمیمی و روابط اقتصادی مان را با دنیا مستحکم کنیم.