ترامپ دجال است؟

دکتر محمد مرندی و دکتر محمد جمشیدی در این گفتگو ضمن بررسی ابعاد مسئلهی افول آمریکا و دلایل آن، به تحلیل استراتژی کلان دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی در دولتهای اوباما و ترامپ پرداختند.

اخیرا گزارشهای بحثبرانگیزی درباره ارتباطات و فعالیتهای تجاری هانتر در خارج از کشور منتشر شده است اما این گزارشها بارها توسط نیویورکتایمز و واشنگتنپست و چند رسانه دیگر تکذیب شدهاند. روزنامه نیویورکتایمز در گزارشی سال ۱۹۸۶ نوشته گزارشی که ماریس بلینکن در سال ۱۹۴۶ تأمین مالی آن را به عهده گرفت به این نتیجه رسید که تشکیل یک «دولت یهودی مستقل» از لحاظ اقتصادی امکانپذیر است. وزیر امور خارجه در پایان این سفر دو روزه، لحظاتی پیش، دوحه را به مقصد تهران ترک کرد.

چرت زدن های مداوم بایدن در میتینگها و کنفرانسها، فراموشیها و اشتباهات لفظی او، بی احترامیهای او به خبرنگاران که از دیر آمدن به محل مصاحبه تا ترک کردن ناگهانی و بیاعتنا به خبرنگاران را شامل میشود به علاوه حضور بسیار کمرنگ او در مقابل اصحاب رسانه برای پاسخگویی، شرایط بسیار عجیبی را برای دموکراتها ایجاد کرده است که معمولاً به سخنوری و خوشبرخوردی رؤسای جمهور حزب خود نسبت به خبرنگاران افتخار میکردند.

خبرگزاری ایلنا به گفت وگو با شهربانو امانی فعال سیاسی اصلاحطلب پرداخت و آورد: طبیعتاً موانعی که سر راه آقای روحانی و آقای خاتمی بود، برای دولت سیزدهم نخواهد بود بنابراین فرصت بسیار مغتنمی برای کارآمد کردن دولت و تحقق شعارهای انتخاباتی است. دیگر مسایلی که او برجستهشان میکنند عبارتند از مراقبت از کهنه سربازان، قوی تر کردن ارتش، بمباران شدید گروه داعش، تحت نظر قرار دادن مساجد خاصی در آمریکا، دستیابی به توافقهای تجاری که برای کارگران آمریکایی مطلوب تر باشند.

بر این اساس رفت و آمدها و تحرکات القرداش در ادلب سوریه تحت نظر بود تا اینکه صبح امروز عملیاتی با مشارکت نیروهای ویژه آمریکایی انجام شد که به طور خاص القرداش را هدف قرار می داد. از طرفی منظور از وقت سفارت انگلیس در تهران هم همان وقتی است که از این شرکت گرفته می شود. البته نکته مهمی که وجود دارد این است که وقت سفارت حضوری تنها در سفارت کانادا ارائه می شود.

همانطور که قبلا گفتیم این ایمیل برای تایید صحت آدرس ایمیل شماست. برای گرفتن وقت می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل به سفارتخانه مورد نظر ارسال و یا برای آنها فاکس کنید، جواب برای تعیین وقت به سرعت به شما اعلام می شود ولی روزی که تعیین شده ممکن است از تاریخ درخواست شما بین ۲ هفته تا ۳ ماه فاصله داشته باشد. وی پست هایی از قبیل: دادستان کل دادگاه ویژه روحانیت (2005-1995) را بر عهده داشته است.

نام «هانتر» و «بُو» بیش از سایر فرزندان او بر سر زبانهاست و افراد بسیاری پسران جو بایدن را میشناسند. اصل قیم نامه برای فرزندان زیر 18 سالی که متقاضی درخواست گذرنامه، قیم فرزند میباشد.

حال که یک وقت سفارت به واسطه کنسلی شخص متقاضی آزاد شده، میتواند به شخص دیگری اختصاص یابد؛ حال این رزرو وقت با پیگیری خود شخص متقاضی و یا موسسه مهاجرتی اقدام کننده برای آن متقاضی جدید اختصاص یابد. مثلاً اخیراً افشا شد که سفارت آمریکا در آلمان، مکالمات خانم مرکل صدراعظم این کشور را شنود میکرده است.

چهارمین وزارتخانهای که برنامههایش برای بررسی و تایید در میان اعضای مجلس مورد بحث قرار گرفت، وزارت بهداشت بود که آقای رئيسی، بهرام عیناللهی را برای این سمت معرفی کرده است.

اما این انواع ویزا شامل چه مواردی می شود؟ ایوانکا دوران دبستان خود را در مدرسه ی چاپلین در منهتن آغاز کرد اما زمانی که ایوانکا ۱۰ سال داشت پدر و مادر وی به دلیل مشکلات خانوادگی از هم جدا شدند و این موضوع به طور کلی زندگی ایوانکا را تحت تاثیر قرار داد. وقتی این مسئله افشا شد، مقامات آمریکا نهتنها آن را رد نکردند بلکه فقط عذرخواهی کردند.

رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا چگونه است؟ برای دریافت ویزای انگلیس لازم است که مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید. این توضیحات در خصوص قوانین و مدارک لازم برای ویزای انگلیس، مراحل اخذ وقت سفارت انگلیس، مجوز ها و ملاک های اقامتی در انگلستان و خدمات مربوط به پیکاپ پاسپورت و مدارک آن می باشد. این دفاتر به نمایندگی از طرف سفارت انگلیس، امور مربوط به ویزا و وقت سفارت این کشور را برای متقاضیان ایرانی پیگیری می کنند.

هزینه موسسه ادب ویزا برای متقاضیانی که مایل به رزرو عادی ویژه سفارت آمریکا هستند مبلغ 3 میلیون و 900 هزار تومان میباشد. ترامپ سعودیها را برای جنگ با یمن و بمباران آن کشور مسلح کرد جنگی که باعث کشته شدن چندین میلیون نفر و مواجه شدن مردم آن کشور با قحطی شد چرا که ارتش عربستان سعودی مانع از ورود مواد غذایی به یمن شده است. ورود او به مناصب دولتی از دوران ریاستجمهوری «بیل کلینتون» بود و او در آن دوران، جزو کارکنان ارشد شورای امنیت ملی آمریکا بود.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به دیدار روسای جمهور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در عشق آباد در حاشیه اجلاس سران کشورهای عضو اکو اظهار داشت ملاقات روسای جمهور در عشق آباد صفحه جدیدی را در مناسبات دو کشور همسایه گشوده است و ما به زودی شاهد عملیاتی شدن انتقال گاز ایران به جمهوری آذربایجان در چارچوب توافقنامه سه جانبه سوآپ گاز ترکمنستان به جمهوری آذربایجان از طریق ایران خواهیم بود.

در نتیجه برای متقاضی، رزرو وقت سفارت آمریکا آن هم با این وضعیت که تقریبا کلیه وقتها پر شده است، امری حیاتی است؛ به غیر از گزینهی “انتظار” و یا “به تاخیر انداختن یا انصراف از اخذ ویزا” که تقریبا گزینهی مورد پسند هیچکس نیست، تیم ادب ویزا گزینه خدمات رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا را برای متقاضیان عزیز ارائه میدهد.

ایزدی در پاسخ به این سؤال که چرا تسخیر لانه جاسوسی غیرقانونی نبود؟ گفت: به این خاطر که سفارت آمریکا کارکرد یک «سفارت» را نداشت؛ در حقیقت اصطلاح «لانه جاسوسی» اصطلاح صحیحی بود و اسناد به دست آمده از آن محل نیز این موضوع را تائید میکرد. دکتر فؤاد ایزدی کارشناس روابط بینالملل و استاد دانشگاه در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی دراینباره گفت: تسخیر سفارت آمریکا در سال 58 بههیچوجه اقدامی غیرقانونی نبود.

شما میتوانید به صورت تلفنی یا حضوری با مشاوران این مؤسسه صحبت کرده و سؤالات خود را در این زمینه بپرسید. برای اینکه به سؤالات این مرحله پاسخ دهید توصیه می کنیم اطلاعات خود را در رابطه با جنگ اطلاعاتی، اهمیت اطلاعات و حفاظت از اطلاعات و غیره بالا ببرید. رزرو ویژه وقت سفارت (تضمینی): در رزرو ویژه وقت سفارت پر شده، متقاضی با پرداخت مبلغی مازاد بر مبلغ رزرو عادی وقت سفارت، در صورت باز شدن اولین وقت سفارت در تاریخ مد نظر؛ حال چه آن شخص اولین نفر باشد که ثبت نام کرده و چه آخرین نفر؛ آن وقت آزاد شده به وی اختصاص مییابد.

روند کار بدین صورت است که تیم ادب ویزا بر خلاف رقبا، از هوش مصنوعی استفاده کرده و سایت سفارت را بصورت 24 ساعته بررسی میکند و در صورت یافتن یک وقت خالی و یا وقت سفارت کنسل شده توسط شخص دیگری، آن وقت را رزرو کرده و به متقاضی ادب ویزا اختصاص میدهد. نظارت دارد. وجود شرکت vfs مشکلاتی را که عدم وجود سفارت انگلستان در ایران بهوجود میآورد، به حداقل رسانده است.

  • لغو تصمیم برای اجرای مکانیسم ماشه
  • مدارک لازم برای درج مهر خروج مشمولین
  • کپی کارت ملی
  • انتخاب سفارت مورد نظر (در کدام کشور و شهر)
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ. حافظ نبش جمهوری
  • فرم شرح حال گذرنامه مخدوشه
  • اصل همهی مدارک را برای چک کردن همراه داشته باشید
  • ترجمه سوابق بیمه

در حال حاضر شرکت VFS بهعنوان نماینده رسمی سفارت انگلیس در تهران، بر اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران و دیگر درخواستها برای ویزاهای توریستی، تجاری، دانشجویی، اقامتی و… در واقع زمانی که از سفارت انگلیس در تهران حرف زده می شود، منظور همان شرکت VFS GLOBAL است. بار به ترامپ گفت که نظریه های وی در مورد انتخابات دزدیده شده “مزخرف” است.