بيوگرافي الیزابت امینی بازیگر 42 ساله سینما و تلویزیون + تصاویر

کنتس الیزابت باتوری نام یکی از کنتسهای سرشناس مجارستان است که در تاریخ به عنوان یک خون آشام شناخته شده است. ترانوس به لطف همین پرستیژ و ایده انقلابی که هلمز ارایه داده بود توانست سرمایه قابل توجهی از سرمایهگذاران جذب کند و با 9 میلیارد دلار ارزش به دهمین استارتاپی با ارزش سیلیکون ولی تبدیل شد. هلمز بعدا در دادگاه گفت نیمی از این مبلغ یعنی 4.5 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است. «مردم بعد از توافق هستهای انتظار بیشازحد از اقتصاد نداشته باشند». علیرغم اذعان آژانس بینالمللی انرژی اتمیبه پایبندی ایران به تمامی تعهداتش، دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در تاریخ هجدهم اردیبهشتماه سال ۱۳۹۷ به صورت یکجانبه از این توافق بینالمللی که مورد تایید شورای امنیت سازمان ملل بود، خارج شد. گمانهزنیهای اولیه از حضور سعید جلیلی که خود کاندیدای این دوره از انتخابات بود اما به نفع رئیسی کنار کشید خبر میداد، خبری که باتوجه به پیشینه جلیلی و مواضع تند وی درباره برخی از مسائل مخصوصاً برجام نگرانیهایی را مطرح کرد اما بعدها نام علی باقری کنی به عنوان وزیر امور خارجه دولت رئیسی بیشتر به چشم خورد؛ چراکه در دیدارهای وی با تیم مذاکرهکننده وین حضور داشت و همین حدس و گمانها را برای حضور وی در دستگاه دیپلماسی بیشتر کرد.

در روزهای پایانی تبلیغات انتخاباتی از 7 کاندیدای انتخابات 3 نفر انصراف دادند (مهرعلیزاده، زاکانی و جلیلی) و در نهایت 4 نفر به رقابت در سیزدهمین انتخابات برای تعیین رئیس جمهوری بعدی کشور پرداختند. این در حالی است که در شبکه های اجتماعی برخی از رفتن انتخابات به دور دوم خبر داده بودند که صحت ندارد و تکلیف انتخابات در مرحله اول روشن شد. تعدادی از تعرفه های اخذشده توسط رأیدهندگان، با توجه به تعدد صندوقهای آراء، سهواً به صندوقهای دیگر ریخته شده و تعدادی نیز توسط افراد از شعبه خارج شده است. روستا و نظایر اینها از ارکان تصمیم گیری و اداره امور کشورند. میدانستیم برخی از امور چقدر سخت است، میدانستیم اگر در نیویورک، جواب تلفن رییس جمهوری آمریکا را بدهم در فرودگاه مهرآباد یک عدهای افراطی، لنگه کفش پرتاب می کنند. چند روز پیش خبرگزاری رویترز گزارش داد: ترامپ خیلی کمتر از روسای قبلی آمریکا و با میانگین هفتهای یک گزارش اقدام به دریافت گزارشهای اطلاعاتی میکند. دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت، از زمانی که در انتخابات پیروز شده تلاش کرده تا هرچه کمتر گزارشهای اطلاعاتی دریافت کند. او در مصاحبهاش گفت: گزارشهای اطلاعاتی روزانه از نظر من ضرورتی ندارد.

بر این اساس تا کنون ابراهیم رئیسی با بیش از ۶۲ درصد آرا منتخب انتخابات ریاست جمهوری است و به عنوان سیزدهمین رئیس جمهور ایران برنده انتخابات 1400 است. 7- تجربه بدعهدی آمریکا فقط مختص ایران نیست بلکه آمریکا حتی با افراد تسلیم و نوکر خود همچون محمدرضا پهلوی و حسنی مبارک نیز چنین رفتاری داشته و دارد. و جهان، خود را برای ظهور آن عدل گستر و منجی بزرگ بشریت آمادهتر نماید. ملت شریف و بصیر ایران اسلامی بار دیگر حماسه آفرید و با حضور گسترده و شورانگیز خود در لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان و تعیین سرنوشت خود، دشمنان نظام را ناامید کرد و امید به آینده روشن کشورمان را با مشارکت پرشور و پر معنای خود به ارمغان آورد و صفحه درخشان دیگری بر افتخاراتش افزود. اینجانب ضمن سپاس و قدردانی از حضور مردم فهیم و بصیر کشورمان به ویژه خانواده بزرگ ارتش، این حماسه عظیم را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظلهالعالی) و رئیس جمهور محترم منتخب تبریک و تهنیت عرض نموده و اعلام میدارم؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بازوان مقتدر کشور در راستای تعامل حداکثری و هم افزا، همواره تدابیر فرماندهی معظم کل قوا را نصبالعین قرار داده و با تکیه بر توان جوانان و متخصصان مومن و متعهد، پشتوانهای مستحکم برای دولتِ برآمده از مردم، فسادستیز و عدالتخواه است.

طبق اعلام نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری 1400 میزان آرای باطله در بسیاری از شعب بالا بوده است و در حدود 14 درصد کل آرای اخذ شده می باشد. آیتالله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب با صدور بیانیهای اعلام کرد: آنچنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به پشتوانه آراء بالا و اعتماد کمنظیر شما، ان شاء الله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می دهم، و به سوی بسط عدالت، بهعنوان مأموریت محوری انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد و تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار خواهیم بست. سردار حسین دهقان وزیر دفاع دولت یازدهم و دواطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی پیامی به آیتالله سیدابراهیم رئیسی، رئیسجمهور منتخب ملت ایران پیروزی وی را تبریک گفت. وزیر ارتباطات گفت: امروز حدود ۵۰۰ سایت جدید به سایتهای موجود اضافه شد که در مجموع ۷۸۰ روستا را تحت پوشش ارتباطی قرار میدهد تا مردم این روستاها از امروز و برای نخستینبار صاحب ارتباطات اینترنتی و به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند. به احتمال زیاد پیامدهای افشای این مصاحبه پس از پایان مدت وزارت نیز گریبانگیر او خواهد بود و بعید نیست که زندگی سیاسیاش را دچار مشکل کرده و او را به سوی بازنشستگی سوق دهد.