بهترین زبان های برنامه نویسی در 2022: 10 زبان برتر برای یادگیری

بسیاری از کاربران در استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مبتدی هستند و نمیتوانند از ابزارهای برنامه نویسی مانند PHP استفاده کنند. در ملی پیامک برای استفاده از وبسرویس و ارسال پیامک با php سه روش فراهم شده است تا کاربران بر اساس نیاز خود بتوانند از آن استفاده کنند.

در ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ووکامرس با ۳۸۱٫۱۸۷ سایت یکی از قدرتمندترین فروشگاهسازهای اینترنتی شناخته شد. در دسته افزونه فروشگاهی ووکامرس شما می توانید تمامی افزودنی های woocommerce را مشاهده کنید. در دنیای طراحی وب هم همینطور است. همچنین cms های وب می توانند بستری برای بازاریابی و دسترسی مستقیم به مشتری را از طریق طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی فراهم کنند. به این معنی که کاربر از چرخیدن در وبسایت لذت برده و به راحتی بتواند به آنچه میخواهد، دسترسی پیدا کند. همین سادگی و در عین حال کامل بودن امکانات وردپرس باعث شده که حالا حدود یک سوم وبسایتهای دنیا از وردپرس استفاده کنند.

درواقع در سیستم های متن باز، کاربران هم مشتری هستند و هم میتوانند سازنده آن باشد. متن باز بودن یا اپن سورس بودن وردپرس، به این معناست که هسته ی آن باز است و متعلق به یک تیم یا مجموعه خاص نیست. احتمالا این سئوال برای شما نیز پیش آمده که متن باز بودن وردپرس دقیقا به چه معناست. متن باز یعنی تمام کدهای وردپرس به صورت همگانی در دسترس است و همه میتوانند در توسعه آن کمک کنند. در صورتی هم که هدف بزرگی مثل راهاندازی یک کسبوکار اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی دارید هم میتوانید با وردپرس شروع کنید و بعد از گسترش کار و رسیدن به مرحلهای که دیگر وردپرس جوابگو نبود آنجا میتوانید هزینه کنید و سایت کامل اختصاصی را بسازید.

مقاله 9 کاری که باید قبل از طراحی سایت انجام دهید می تواند یک مقاله جامع برای صاحبان مشاغلی باشد که قصد دارند از ظرفیت های بی انتهای دنیای اینترنت برای رونق کسب و کار خود بهره کافی ببرند.تیم های حرفه ای شرکت آوینا پرداز تا انتهای این مسیر درکنار شما خواهند بود. شما با شرکت در دوره آموزش مدیریت سایت با وردپرس در یک جلسه 4 ساعته، میتوانید به صورت حرفه ای و اصولی سایت خود را با این سیستم مدیریت محتوا مشهور مدیریت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

در کنار وردپرس چندین سیستم مدیریت محتوای دیگر مثل جوملا، مجنتو و ویکس هم وجود دارد، اما هنوز هیچکدام از آنها نتوانستهاند به این اندازه محبوب شوند. علاوه بر این، این شرکت کننده ها در صورتی میتوانند گواهینامه زبان برنامه نویسی کامپیوتری دریافت کنند که علاوه بر دوره ASP.NET، بر دیگر دوره های برنامه نویسی شامل امنیت برنامه، ایجاد وب سایت، دسترسی به داده، کنترل سرور و CSS نیز تسلط داشته باشند. یکی دیگر از مواردی که باعث شده است تا وردپرس به یک رشد خوب دست پیدا کند این است که قابلیت را ارائه داده است تا شما بتوانید افزونه ها و قالب هاییی که نوشته اید را بهص روت غیر رایگان بفروشید.

رشد استعدادها و خلاقیت: برنامه نویسی به دلیل دادن امکان ساخت تصورات و ایدهها، منجر به رشد استعدادها و خلاقیت کودکان و نوجوانان میشود. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با ویرایشگر قدرتمند XML هستید نرم افزار Adobe FrameMaker ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود…

ورد پرس نیز از جمله سیستم های قدرتمند مدیریت محتوا محسوب می گردد که عمر آن از جوملا بیشتر است و اکثرا برای راه اندازی وبلاگ (Blog) بکار می رود. معروف ترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا یا CMS در جهان وردپرس (WordPress) است. شاید باور نکنید اما به راحتی و تنها در ۵ دقیقه میتوانید یک سایت وردپرسی را بصورت پیشفرض راهاندازی کنید. سایتتون رو با توجه به نیازهاتون می تونید طراحی کنید و یا میتونید از تمپلیت ها یا قالب های پولی یا رایگان روی این پلتفرم استفاده کنید.

سیستم های مدیریت محتوا یا (CMS (Content Management System به شما این امکان را میدهند، تا بدون دانش کدنویسی سایت دلخواه خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. این بسیار ساده است و به شما امکان میدهد از راههای مختلف، از جمله پرداختهای Shopify و PayPal، پرداختها را بپذیرید.علاوه بر این، Shopify دارای برنامه هایی است که می توانید در فروشگاه خود نصب کنید که افزایش ویژگی های شما را آسان می کند. این آپدیت کردن و بهینه سازی میتواند به صورت رفع باگ های موجود، ایجاد افزونه هایی با تعداد بیشتر و تنوع بیشتر، ایجاد بخش ها و قسمت های خلاقانه در سایت و کلی موارد دیگر باشد که البته توسط برنامه نویسان و توسعه دهندگان حرفه ای صورت میگیرد.

ما در این دوره، زیر و بم ساخت سایت با وردپرس و کار کردن با افزونههای کاربردی را به شما آموزش میدهیم. وقتیکه شما وبسایت خود را مرتب بهروز میکنید علاوه بر اینکه مخاطبین شما از عملکرد شماراضی خواهند بود و در صورت افزایش کیفیت مطالب ترافیک سایت شما نیز بالا خواهد رفت.

اگر شما هم قصد دارید که با استفاده از ورد پرس، سایت خود را راهاندازی کنید، حتماً سری به صفحه دوره «راهاندازی سایت» بزنید و سرفصلهایش را بررسی کنید. برای آشنایی با این موضوع باید ابتدا باید بدانید که واژه Pure(خالص)به این معنا می باشد که بدون استفاده از هیچ گونه فریمورک و یا لایبرری، خود توسعه دهنده با تکیه بر مهارت های خود اقدام به ایجاد تغییر و تحول و به روز رسانی برنامه خود نماید. راهکارهای توسعه و طراحی، حفظ امنیت، ارتقای وبسایت و افزایش سرعت همیشه در حال تغییر هستند پس نمیتوانید یک سایت طراحی شده تحویل بگیرید و برای همیشه از همان استفاده کنید.