آموزش وردپرس از پایه تا پیشرفته + تا کسب درآمد عالی – برتر آموز

وردپرس یک تفاوت مهم و اساسی با سایر انواع CMS دارد. با این کار یک مورد دیگر به Beaver Builder شما اضافه می شود و آن ‘Themer Layout’ نام دارد. در اوایل آنها نام آنرا Personal Home Pages گذاشتند (که مخفف آن PHP میباشد) و به دلیل گسترش قابلیتها و موارد استفاده از این زبان بعد از مدتی عنوان آن تغییر پیدا کرد و به Hypertext Processor تبدیل شد که در اصل به معنی پردازش داده قبل از تبدیل به HTML می باشد. در مرحله بعد ، ‘Themer Layout’ را به عنوان نوع و “Footer” را به عنوان گزینه طرح انتخاب کنید.

بعد از نصب این ابزار بر روی مرورگر خود، وراد وب سایت مدنظر خود شوید و سپس بر روی اکستنشن کلیک کنید تا بررسی های CMS را شروع کند. سپس می توانید ستون ها، ردیف ها، ماژول ها را به صفحه خود بکشید و رها کنید و بلافاصله ویرایش آن ها را شروع کنید. به سادگی یک صفحه را در Beaver Builder ویرایش کنید و سپس بر روی دکمه add در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. پس از آن بر روی دکمه “Launch Beaver Builder” کلیک کنید تا رابط سازنده آن باز شود. پس از آن بر روی دکمه “Launch Beaver Builder” کلیک کنید تا رابط سازنده باز شود.

بعد، بر روی دکمه “راه اندازی Beaver Builder” کلیک کنید تا رابط سازنده شما باز شود. 4. پرونده wp-config.php را توسط یک برنامه ویرایشگر (مانند notepad) باز کنید و اطلاعات لازم را در آن وارد کنید. همچنین می توانید برای هر نوع بایگانی جداگانه مانند تاریخ، نتایج جستجو، دسته، برچسب ها و غیره طرح های جداگانه ایجاد کنید. همان طور که در بالا گفتیم CMS چیست و بحث شد ، یک سیستم مدیریت محتوا شما را قادر می سازد تغییرات را در وب سایت خود سریع تر و آسان تر انجام دهید – از به روز رسانی های اصلی ، مانند طراحی مجدد وب سایت ، تا به روز رسانی های جزئی ، مانند تغییر تصویر در صفحه اصلی.

طراحی وب سایت برای هر کسب و کار با توجه به گسترش استفاده کاربران از اینترنت به امری ضروری تبدیل شده است. شما فقط می توانید با استفاده از آن اطلاعات را از پایگاه داده خود بگیرد و به کاربر نشان دهد. با این حال، ما فقط نمی خواهیم صفحه آرایی ایجاد کنیم.

می توانید برای از آن برای همه پست ها و صفحات منفرد استفاده کنید، یا می توانید پست ها یا فقط صفحات خاص خود را انتخاب کنید. اکنون که قالب وردپرس سفارشی شما شروع به شکل گرفتن کرد، می توانید به ایجاد طرح بندی برای سایر قسمت های وب سایت خود بپردازید. پس از اتمام کار، قالب اصلی خود را کاملاً به یک قالب کاملاً سفارشی چایلد وردپرس تبدیل می کنیم. پس از اتمام کار، بر روی دکمه ‘Add Themer Layout’ کلیک کنید تا بتوانید به مرحله بعدی بروید. طرح های Themer به شما این امکان را می دهد طرح های دلخواه خود را برای عنوان پاورقی، سکشن و یا مناطق محتوایی، صفحه 404 و سایر قسمت های به عنوان الگو ایجاد کنید.

همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه add در بالا سمت راست ماژول های دیگری اضافه کنید، الگو های از پیش ساخته شده را بارگیری کنید و سطرها و ستون ها را اضافه کنید. Beaver Builder با یک ستون اصلی و طرح سر برگ دارای دو ردیف به عنوان نقطه شروع راه اندازی می شود. ابزار مناسب برای برنامه نویسی و کدنویسی، میتواند بهرهوری شما را به عنوان برنامه نویس به میزان قابل توجهی افزایش دهد و به شما کمک کند تا پروژه را به بهترین شکل پیش ببرید.

در سال 2003 اولین ورژن از وردپرس منتشر شد (ورژن 0.71)؛ در این ورژن کاربران می توانستند در سه حالت انتشار (Publish)، خصوصی (Private) و پیش نویس (Draft) پست های خود را اشتراگ گذاری کنند. قیمت گذاری بیشتر پلن های هاست وردپرسی را پیش بینی تعداد بازدیدها یا تعداد نصب ها تعیین می کند، نه منابع اختصاص یافته. از آنجایی که این رابط معمولاً مبتنی بر مرورگر است یک CMS میتواند از هر نقطهای توسط هر تعداد کاربر قابل دسترسی باشد.