آموزش طراحی سایت با وردپرس WordPress

از بین سیستمهای مدیریت محتوای کد باز نام جوملا، وردپرس و دروپال همواره میدرخشد. در بین سایت ساز های کد بازی مانند وردپرس و جوملا هم تفاوت زیاد است اما تمام این CMS ها وجه اشتراکی با یکدیگر دارند. این مسئله به شما کمک میکنه وب سایتهایی تمیز و پاسخگو داشته باشین و توسعه بدین.

اگر توسعه دهنده وب باشید، قطعاً از Komodo IDE خوشتان خواهد آمد! امکانات فراوان در کنار استاندارد بودن زبان آن، سهولت در استفاده ، امنیت و سرعت عمل بالا از جمله مزایایی است که می تواند شما را برای استفاده از وب سرویس ترغیب نماید.سامانه پیامکی که در حال استفاده از آن می باشید، دارای وب سرویسی قدرتمند و بسیار کامل است که می تواند تمام دسترسی های لازم را برای انجام امور پیامکی ، در اختیارتان قرار دهد.از جمله مواردی که در حال حاضر وب سرویس سامانه از آن پشتیبانی می نماید، وب سرویس ارسال و دریافت، وب سرویس تیکت، وب سرویس مدیریت کاربران و وب سرویس دفترچه تلفن می باشد که هر کدام از این موارد شامل چندین بخش جداگانه می باشد.علاوه بر راهنمای کامل استفاده از وب سرویس، کدهای نمونه ای برای زبانهای مختلف برنامه نویسی، قرارداده شده است تا در صورت نیاز بتوانید از آنها در پروژه مورد نظر خود استفاده نمایید.

خیلی سبک است و احتمالا اگر به فناوریهای تحت وب علاقه مند باشید، مخصوصاً Front End حتما از آن خوشتان خواهد آمد. هر زبان برنامه نویسی و کدنویسی مورد نیاز فناوریهای وب را پشتیبانی میکند. به عنوان مثال، تصور کنید که یک ویرایشگر متنی مثل Notepad یا Word داشته باشید که باعث میشود بتوانید مقالات مورد نظرتان را مستقیماً در وب سایتتان منتشر کنید. اگر سعی دارید دامنه خود را به جای دیگری منتقل کنید، وب سایت شما ممکن است دیگر کار نکند یا ممکن است به قالب دیگری تبدیل شود.دو مورد از بزرگترین مشکلات جانبی استفاده از سیستم اختصاصی اول هزینه لایسنس و دوم پیدا کردن هاست مناسب است.

مثل برخی از دیگر نرم افزارها نیازی به حفظ کردن نام تابعها، نشانوندها، برچسبها و متغیرها نیست. ولی نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزاری روی رایانهٔ شخصی خود برای اجرا کردن پروژه ندارید! شاید نیازی به توضیح راجع به این محصول بسیار معروف شرکت Adobe نباشد! این سرویس به شما اجازه میدهد وبسایت یا نرمافزار خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانۀ فراز اس ام اس متصل کرده و اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامکهای خود از این طریق نمایید. پس خیلی راحت پروژهتان را میتوانید با همکاران خود به اشتراک بگذارید و برای پروژهٔ خود برون سپاری را انجام دهید و هر گونه تغییر توسط اشخاص دیگر را رصد نمایید.

البته این بدان معنا نیست که با WordPress و Drupal و دیگر سامانههای مدیریت محتوا سازگار نیست! البته متاسفانه این سرویس به دلیل تحریم بودن ایران، با آیپیهای ایران مشکل دارد! آنها اکنون این قدرت را دارند تا با ترکیب راهکارهای مختلف و حتی ابداع موارد جدید، شیوه منحصربفرد خودشان را داشته باشند. کما اینکه هم اکنون این امر در برخی از کشورهای پیشرفته جهان درحال وقوع است و کودکان ، یادگیری برنامه نویسی را از سنین پایین در مدارس آغاز می کنند. نیز از این پلتفرم برای وبسایت خودشان استفاده میکنند.

را طراحی و پیاده سازی کرد که از مزایای وردپرس است. برنامه نویس شدن صرفا یادگیری یک زبان برنامه نویسی نمیباشد بلکه باید بر کانسپتها و اصول آن تسلط پیدا کرد. از همهٔ ویژگیهای مرسوم یک IDE پشتیبانی میکند و برای شما به عنوان یک برنامه نویس PHP قطعاً میتواند یک راه کار برای فرار از مشکلات برنامه نویسی PHP باشد.

SQL به شما کمک میکند، یاد بگیرید که چطور با یک پایگاه داده کار کنید. ولی برای تبدیل آن به یک PHP IDE حرفهای که حتی از نرم افزارهای پولی هم بهتر است، باید از بستههایی با عنوان php-cs-fixer و hyperclick-php و php-integrator-base و linter-php و atom-autocomplete-php استفاده کنید. مولنوگ مجبور شد که مطلب را بپذیرد و همه مقالات را حذف کند. در انتهای این مطلب شما حتما این توانایی را دارید که خودتان بالا بردن ورژن php را انجام دهید. در این مطلب تغییر ورژن PHP در Xampp را قدم به قدم با هم انجام خواهیم داد. پس با در نظر گرفتن سلیقه و نظر خود میتوانید یکی از پیشنهادهای این مقاله را انتخاب کنید.

راحت Brackets را به مرورگر خود متصل کنید که به صورت زنده نتیجهٔ کارتان را ببینید. PHP: زبان برنامه نویسی که برای طراحی وب سایت توسعه یافته و به عنوان زبان عمومی استفاده می شود. اگر قصد استخدام توسعه دهنده را ندارید، میتوانید از پلتفرمهای نشر، سایت سازی و سیستمهای مدیریت محتوا (CMS) موجود در بازار استفاده کنید. در واقع CMS ها این امکان را برای شما فراهم میکنند که بدون داشتن دانش فنی خاصی بتوانید انواع وبسایتها را برای خود در کمترین زمان ایجاد کنید. تیم وبینه با بیش از 10 سال سابقه در طراحی و تولید انواع وب سایت ها به صورت کاملا اختصاصی به گونه ای که هر سایت بر اساس ایده و برندنیگ آن پروژه به صورت انحصاری تولید شده است فعالیت میکند با مشاهده نمونه کارهای ما ما شاهد این میشوید که توانایی تیم وبینه این قابلیت را دارد که انواع سیستم های فروشگاهی و مدیریت محتوا یا نرم افزارهای تحت وب را به خوبی اجرا و پیاده سازی کند .

قطعاً سلیقهٔ همهٔ ما یکی نیست و ممکن است اگر یک IDE برای من مناسب باشد، برای شما چندان جذاب نباشد که البته همین طور هم هست. ما قبلاً در میهن وردپرس، سیستم مدیریت محتوای وردپرس را بهصورت کامل در یک مقاله آموزشی توضیح دادیم، میتوانید برای اطلاعات بیشتر، مقاله جلسه 01: وردپرس چیست؟ حال دیگر بهخوبی میدانیم برنامهنویسی چیست و به چهکسی برنامهنویس میگویند، بیایید کمی بیشتر با نحوهی زندگی یک برنامهنویس آشنا شویم! هماهنگی خیلی خوب با سیستم Magento هم یکی دیگر از ویژگیهای خوب آن است. این هم یکی دیگر از IDE های خوب و البته رایگانی است که به واسطهٔ توسعه دهندگانی که روی GitHub کار میکنند ساخته شده است.

این هم یکی دیگر از نرم افزارهای کامل و جامع به عنوان IDE برای برنامه نویسی PHP است. یکی دیگر از معایب جوملا، ناسازگاری با برخی از افزونهها است، درواقع ممکن است شما هنگام نصب ماژولها و یا افزونههای موردنظر خود با مشکل روبهرو شوید. شما میتواند یکی یا حداقل چند تای آنها را انتخاب کرده و با نصب و استفاده از آنها روی رایانهٔ خود، ببینید که با کدامیک راحتتر هستید.