آموزش برنامه نویسی به کودکان – لیداوب

شما میتوانید یک وب سایت را بدون نیاز به دانستن اطلاعاتی در مورد کلمات اختصاری مانند PHP، HTML و CSS منتشر کنید. علاوه بر این باید دقت داشته باشید که شما میتوانید برنامههای تک صفحهای html و css را نیز بهراحتی در این ide ایجاد کنید. اگر شما هم یک برنامهنویس پایتون هستید یا اینکه قصد یادگیری این زبان را دارید و به لپتاپ یا سیستم کامپیوتری خود دسترسی ندارید بدون شک Pythonista میتواند یکی از بهترین گزینهها برای نصب و استفاده شما باشد.

طبق تجربه بسیاری از کاربرانی که از این اپلیکیشن کدنویسی در موبایل استفاده کردهاند استفاده از آن میتواند تمامی نیازهای شما بهعنوان یک توسعهدهنده را برآورده کند؛ بنابراین اگر شما هم به دنبال یک اپلیکیشن جامع و کامل برای کدنویسی در اپل هستید بدون شک این برنامه میتواند یکی از بهترین گزینهها برای شما باشد.

در این راستا رایا ماکتینگ افتخار پشتیبانی 24 ساعته را دارد. جامعه بزرگی از کاربران پشت پایتون قرار داشته و به رشد این زبان کمک میکنند. پس از نصب این اپلیکیشن کافی است که آن را اجرا کرده و یک فایل جدید پایتون بسازید. پس به شما پیشنهاد میکنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید. پس از نصب این اپلیکیشن روی گوشی خود کافی است که وارد آن شده و روی گزینه new project کلیک کنید.

این اپلیکیشن کدنویسی بر اساس جدیدترین استانداردهای سیستمعامل اندروید طراحی و ساخته شده است و به همین علت نیز کاربران اندروید میتوانند از آن برای کدنویسی استفاده کنند. صفحهها قسمت های کوچکی از وب سایت می باشند که هر کدام از آنها میتوانند طراحی منحصر به خود را داشته باشد. علاوه بر این باید توجه کنید که این اپلیکیشنها قابلیتهای مختلفی را به شما ارائه میدهند که کدنویسی و برنامهنویسی را برای شما سادهتر خواهند کرد. این اپلیکیشن کد نویسی در موبایل قابلیتهای مختلفی را در اختیار شما قرار میدهد که استفاده از آنها میتواند کدنویسی را برای شما سادهتر کند.

برای نصب اپلیکیشن DDoder کافی است که آن را از طریق فروشگاههای اپلیکیشنهای اندرویدی روی گوشی خود نصب کنید. برای بارگذاری کدهای خود در این اپلیکیشن شما میتوانید از منابع مختلف مانند گیتهاب، SFTP، Google Drive و Dropbox استفاده کرده و از مزایای آنها بهرهمند شوید. در میان گزینههای مختلفی که برای شما نمایش داده میشود روی گزینه code now کلیک کرده و سپس زبان برنامهنویسی دلخواه خود را انتخاب کنید.

برای نصب این اپلیکیشن شما کار بسیار سادهای را پیش رو خواهید داشت و میتوانید آن را از طریق فروشگاههای مخصوص اپلیکیشنهای اندرویدی دانلود و نصب کنید. یکی از مهمترین ویژگیهای این اپلیکیشن برنامهنویسی در موبایل قابلیت هایلایت کردن است که بخشهای مختلف کد شما را هایلایت میکند. با کلیک روی گزینه new file from template یک صفحه برای شما باز میشود که میتوانید قالب و زبان برنامهنویسی خود را انتخاب کنید. اپن کارت یک سیستم مدیریت محتوا رایگان و منبع باز است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده. قابلیتهای این CMS برتر ساختاربندی بسیار سادهای دارند و نامگذاری شدهاند تا کاربر بتواند به سادگی آنها را پیدا کند و به کار گیرد.

در ادامه با اجرای این اپلیکیشن شما میتوانید روی گزینه new کلیک کرده و یک پروژه جدید ایجاد کنید یا اینکه فایلهای قدیمی خود را با استفاده از گزینه open اجرا کرده و به کدهایی که پیشازاین نوشتهاید دسترسی پیدا کرده و آنها را ویرایش کنید. یکی از ویژگیهای مهم دیگر این اپلیکیشن برنامه نویسی در اپل این است که دسترسی راحتتری را به کدها ارائه میدهد و اجرای کدها را نیز برای شما سادهتر میکند.