آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

احتراماً، با عرض تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت ثامنالحجج حضرت علیبنموسیالرضا (علیهالسلام)، پیرو گزارشهای تقدیمی قبلی و رهنمودها و پشتیبانیهای بیدریغ حضرت مستطابعالی، از میان ۶ پلتفرم تولید واکسن در ستاد اجرایی، موفق شدیم مجوز مصرف واکسن کوو ایران برکت را با اتکا به دانش کاملاً بومی در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ اخذ نموده و جمهوری اسلامی ایران را به یکی از ۶ کشور تولید کننده واکسن کرونا در جهان تبدیل و خودباوری و اقتدار ملی را در عرصه بینالمللی آشکار نماییم. دکتر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در نامهای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبریک دستیابی به مجوز مصرف واکسن کوو ایران برکت با اتکا به دانش کاملاً بومی و تبدیل شدن ایران به یکی از شش کشور تولید کننده واکسن در جهان، این موفقیت بزرگ را مرهون عنایت خداوند متعال، پشتیبانیها و دعای خیر رهبر انقلاب و تلاش و همت جوانان نخبه و جهادی دانست و از کلیه محققان، وزیر بهداشت و همکاران، مراکز تحقیقاتی، تأمینکنندگان و کارخانجات تولید تجهیزات و مواد اولیه و شرکتهای دانشبنیان قدردانی کرد.

من چگونهقادر خواهم بود آن را در شش لغت بيان کنم؟ لازم به ذکر است چگونگی تعریف سرویس های نرم افزاری و تنظیم تفاهم نامه از جمله مواردی است که از همان ابتدای کار، به علت دفاع از حقوق سازمان و اعضای آن با دقت و حساسیت بیشتری مورد بررسی قرار گرفت و یکی از دلایل به تعویق افتادن اجرایی شدن موضوع، حساسیت در همین بخش می باشد که خوشبختانه تلاشها ثمر داده و نتیجه مثبتی حاصل گردید.

همان ویژگی­های رابطه­ی متقابل بین معلمان در آن­ها دیده می­شود . معلمان باید برنامه هایی را تهیه کنند که بتوانند از طریق آن متناسب با حضور دانش آموزان در کلاس و در فضای مجازی، فعالیت های یادگیری آنها را پوشش دهند. او در این سخنرانی اعلام کرده است «در این جامعه کسی که گزارشگر فساد بود مورد تشویق است؛ البته سخن از عیب جویی و رفتن در زندگی این و آن نیست که این مساله مردود است؛ اما اگر کسی فسادی را در جامعه به قانون و اهلش اعلام کرد، حتما باید مورد تشویق قرار بگیرد.» نکته مهم مورد اشاره ابراهیم رئیسی در «گزارش فساد به قانون و اهلش» است.

این نکته به ظاهر بدیهی اما وقتی از زبان رئیس قوه قضاییه مطرح می شود دلگرمی بسیاری به همراه دارد؛ چرا که سیاست های او بعد از نشستن روی صندلی دستگاه قضا همواره حول محور مبارزه با فساد بوده است و اشاره پررنگ او در حمایت از افشاگران فساد شاید بتواند لرزه ای بر تن مفسدان نظام اداری بیندازد. ماده 53 قانون مالیات­های مستقیم اشاره به مالیات بر درآمد مال­الاجاره دارد که بنابر این قانون درآمد مشمول مالیات املاکی که به اجاره واگذار میشود عبارت است از کل مال­الاجاره اعم از نقدی و غیر نقدی پس از کسر 25 درصد بابت هزینه­های استهلاک و نگهداری. حضرت آیتالله خامنهای: «یک نکتهی دیگری که در باب نخبگان وجود دارد بحث مهاجرت است که امروز هم در یکی از صحبتها یک اشارهای شد.

در آخر شباهت­ها و تفاوت­های برگ­ها را با هم مرور کردند و از بچه­ها خواست یک برگه سفیدی در بیاورند و از وسط تا کنند و برگه را لای برگه بگذارند و از روی کاغذ برگه را هاشور بزنند که شکل برگ روی کاغذ می­افتد که به این حالت چاپ می­گویند. گزارشگران با تجربه، معطل تکميل تحقيقات، مصاحبه ها و مشاهدات خود براي تعيين کانون تمرکز گزارششان نميشوند، بلکه در ذهن خود کانون تمرکز را در نظر گرفته و با توجه به آن تصميم مگيرند که باچه کساني مصاحبه نمايند و ميدانند که گزارششان به کجا خواهد رسيد.

کافی است به مصاحبه و گزارش های خبری سیما درباره روز مادر نگاهی بیاندازید تا به پاسخهای مشابه و کلیشه ای مصاحبه شوندگان پی ببرید. به گزارش خبرنگار مهر، محمد امید پیش از ظهر امروز شنبه در حاشیه بازدید از روستاهای بامدژ اظهار کرد: هدف از این بازدید، بررسی مشکلات روستاها از نزدیک است که در این راستا چندین روستا که از یک شبکه آبرسانی استفاده میکنند، مشکل آب سالم دارند که مقرر شده در خصوص منابع ذخیره آب روستایی برای این منطقه برنامهریزی شود.

گزارش تصویری به دلیل امکانات رسانه ای بیشتر مثل تصویر ، صدا و نور،آهنگ و موسیقی و قابلیت دیداری از امکان اثر گذاری بیشتری بر مخاطب و شکل دهی افکار عمومی بر خوردار است و اتفاقا در موقعیت های حساس اجتماعی- سیاسی از این نوع مصاحبه و گزارش ها بیشتر استفاده می شودهمه ما شاهد انواع متنوع و فراوانی از مصاحبه های مردمی و گزارش تلویزونی در مواقع انتخابات یا مناسبتهای ملی – مذهبی و یا انجام یک طرح ملی در جامعه بودیم که البته بسیاری از آنها به دلایل برون رسانه ای و چالش های ساختاری ،غالبی یکسان و کلیشه ای به خود می گیرند و چه بسا اثر گذاری خود را از دست می دهند فرضا در مورد انگیزه شرکت در انتخابات و یا تظاهرات با پاسخهای مشابه و کلیشه ای مثل وظیفه ملی و شرعی، مشت محکم به دهان امریکا و امریالیسم جهانی یا به کوری چشم دشمن و امثالهم مواجه می شویم که مصاحبه و گزارش را از ساحت واقعی خود دور می سازد ویکسویه می کند .

از سوی دیگر مخاطبان تلویزیون طیف عام تری از مردم را تشکیل می دهد که صرفا به گزارش هایی که منافع آنان را مدنظر قرار می دهد نشان می دهند لذا گزارش های تلویزیونی باید به نیازهای عمومی جامعه و اطلاعات و آگاهی همه گیر پاسخ دهد و به مخاطب شناسی توجه علمی داشته باشد. برای این منظور می­توان جلسه­ مشورتی نیز تشکیل داد و از راه بحث و تبادل نظر موضوع ارزیابی را مورد نقد و بررسی قرار داد.

به این منظور باید بدنه را به بخشهای مختلف تقسیم و برای هر بخش، زیربخشهایی مرتبط با موضوع یا قسمتهایی که باید بیشتر به آن پرداخته شود، در نظر بگیرید. منظور این است که یک مدیر تخصصی در حوزه کاری خود و در واحد تحت نظارتش کاملا تخصصی عمل میکند. همشهری آنلاین – سارا کلهر: علی بختیاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور، درباره وقوع سیل در شهر مورموری از توابع شهرستان آبدانان به همشهریآنلاین گفت: در شهر مورموری چون رودخانه از وسط شهر عبور میکند خانههای ساحلی دچار آبگرفتگی شدند و خسارت دیدند. تبلیغات دیجیتال با سهم ۱۴٪ از کل بازار تبلیغات کشور، در حال تلاش برای ارتقا و افزایش سهم خود از زیستبوم تبلیغاتی کسبوکارها است.

آمار موجود در گزارش بخشی از واقعیتهای کنونی و پیش روی زیستبوم تبلیغات دیجیتال ایران را همراه با ارائه فرصتها و چالشها روایت میکند. درکنار آمار و ارقام ارائه شده سعی شدهاست تا گوشهای از عملکرد تیم منابعانسانی دیجیکالا بر اساس چشماندازها، استراتژیها و داستانهای موفقیت افراد از تیمهای مختلف، مرور شود و در انتها به بررسی ویژگیهای تیمی به عنوان یکی از محرکهای رشد سریع در دیجیکالا پرداخته شدهاست. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، اداره کل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: در مرداد امسال آمار تلفات حوادث رانندگی با کاهش ۵.۱ درصدی مواجه بود. دانستن کانون تمرکز پيش از شروع نوشتن گزارش به گزارشگر کمک خواهد کرد تا بداند از چه نقل قولهايي بايد استفاده کند و از چه نکاتي صرف نظر نمايد.

هر دوي اين گزارشها از منابع اطلاعاتي يکساني استفاده کرده اند ولي نقطه يا کانون تمرکز آنها متفاوت است. داخل سالن و راهروها از مهندسی روز استفاده شده است و سطل زباله در وسط سالن هر طبقه قرار دارد که برای دانش آموزان تعریف شده بود. تعامل و ارتباط بین خانوادهها و دانشآموزان با استفاده از فرصتهای مختلف حضوری، غیرحضوری و مجازی. افزایش دسترسی به اینترنت پهنباند و مقرون به صرفهتر شدن هزینههای آن در مناطق مختلف کشور منجر به رشد چشمگیر تلویزیونهای متصل به اینترنت و سامانههای ویدیو درخواستی (VOD) شده است. بازسازی اعتماد عمومی: اگر وحدت مردم و اتحاد جریانات سیاسی مختلف موجب پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57 شد اما این «وحدت» که بهمثابه راهبرد انقلاب اسلامی در هدایت و مدیریت کشور بود در این سالیان بهشدت دچار آسیبهای جدی شده است.

اولین برنامه استعدادیابی و مسابقه شطرنج نابینایان و کم بینایان استان فارس با همکاری شهرداری منطقه ۱۰، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، هیئت شطرنج استان فارس ، هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ در فرهنگسرای حکمت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد. ایسنا/مرکزی مسئول واحد پیش بینی هواشناسی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال زراعی تاکنون، بارش ها در استان ۱۲ درصد بیشتر از حد نرمال رشد داشته است.

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیطزیست کشور در جریان سفر خود به استان فارس از تالاب های استان بازدید کرد. معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با ابلاغ بخشنامهای به دستگاهها، اعلامکرد: حقوق و مزایای آذرماه بالاترین مقام هر دستگاه و همه مدیران مربوطه در صورتی پرداخت میشود که اطلاعات حقوق و مزایای کارکنان در سامانه «پاکنا» وارد شود. اگر شما، بعد از ساعت ۱۰ صبح به محدوده طرح ترافیک وارد شوید، خروج شما نیز قبل از ساعت ۱۶ باشد، اگر معاینه فنی برتر داشته باشید، عوارض شما، ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان محاسبه می شود. با توجه به مسائل پیش گفته و دغدغه های دانش آموزان و اولیا، میکوشیم در ادامه این گفتار تا جای ممکن پاسخ های مشخص و معینی را برای سوالات پیش آمده به شما ارائه دهیم.

رقیه در حالی که کتابهایش را داخل کیفش میگذاشت از من پرسید :شما همیشه به مدرسه ما میآید؟ با لحظه ورود ما به مدرسه مدیر از گروهمان استقبال گرمی به عمل آوردند وضمن خوش آمد گویی همراه ایشان وارد محل کارشان شدیم که سر گروهمان در پیرامون مدرسه سوالاتی پرسیدن و مدیر با کمال رغبت پاسخگو بودند وبعد از کسب اجازه از محضرشان به مشاهده ی مدرسه وتعامل با دانش آموزان پرداختیم. یک کلاس آموزشی؛ جا دارد که این مطلب را متذکر شوم که ما وارد کلاسها نشدیم به همین دلیل نتوانستم مساحت کلاسها و لوازم آموزشی را مشاهده کنیم. در طولروز با ساکنين اطراف صحبت کرده و شاهد خسارات وارد شده هستيد.

ایشان وقتی وارد کلاس شد­­ند همه ­بچه­ها رفتند بغلش کردند و گفتند: آقا دلمان براتون خیلی تنگ شده بود. برنامههای شبیهساز، سیدبندی و قرعه تیم ها را در جام جهانی قطر منتشر کردند. گزارش سال ۱۳۹۹ صنعت تبلیغات دیجیتال در ایران، نسخه جدیدی از گزارشهایی است که در سالهای گذشته نیز توسط تکراسا با همکاری ادرو (Adro) به هدف مطالعه این بازار منتشر شده است.